Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Diena, kas iekrāso gadu

DIENA, KAS IEKRĀSO GADU, NOSLĒGUSIES. Tā bija krāšņa un kupli apmeklēta.
Aivara Miezīša foto

Atdzimusi visa gada laikā allaž gaidītā tradīcija — sporta svētki “Ērberģe open”

Atdzimusi visa gada laikā allaž gaidītā tradīcija — Mazzalves pagasta sporta svētki “Ērberģe open”. Tās devīze “…diena, kas iekrāso gadu”, kas rīkoti ar Aizkraukles sporta centra finansiālu atbalstu. Organizatori cenšas, lai sporta svētki tiešām spilgti iekrāsotos gada svētku kalendārā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

ŽANNA MIEZĪTE

Ērberģes sporta svētkos Mazzalves un tuvākas un tālākas apkārtnes sporta komandu vidū tika sadalīti četri medaļu komplekti un kausi.

Futbolā sīvā cīņā uzvarēja Raivja Stumbiņa komanda no Lones. 2. vieta futbolistiem no Ērberģes — “Ērberģe/Citrent”. Godpilno 3. vietu izcīnīja FC “Rastafari” futbolisti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pludmales volejbolā dāmām nepārspētas palika Endija Kapele un Sintija Caune, sudraba medaļas un kauss komandai “Ērberģe/Citrent” — Laurai Lomagai un Diānai Voļnagai. 3. vietā ierindojās Liene Ivanova un Zanda Zariņa. Vīru konkurencē dramatiskā cīņā zelta medaļas un kausu izcīnīja Kristaps Žizņevskis un Gatis Caune. Sudraba medaļas un kausu ieguva “Sierotava”— Jānis Kārtiņš un Kaspars Putniņš. Izcilu spēli parādīja komanda “Irberģe” — jauniešu duets no Iršiem un Ērberģes Raivis Vilcāns un Reinis Zariņš. Viņiem godpilnā 3. vieta un bronzas medaļas.

Īpašajā ‘‘Draugu stafetē’’ sacensība bija sīva. Uzvarēja komanda “Ērberģe” — Vineta Ginote, Inita Jaudzema, Emīls Cinis, Ritvars Bušs un Dāvis Riters. Sudraba medaļas un kausu kausu izcīnīja komanda no Lones. Bronza komandai “Gvido” no Ērberģes.

Paldies Mazzalves uzņēmējam — liellopu izsoļu nama īpašniekam Kasparam Ādamam, kurš visām 1. — 3. vietas ieguvējām komandām dāvāja lielo šampanieti, 1. vietas ieguvējiem futbolistiem — gigantisko šampanieša pudeli!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paldies uzņēmējam Sergejam Voļnagam par Ērberģes komandām dāvātajiem, dizainētajiem krekliņiem!

Individuālajos sporta veidos sacensība nebija mazāk sīva. 59 vīru konkurencē šaušanā mērķī ar pneimatisko šauteni trāpīgākais bija Andris Caune, sudraba medaļa Kristiānam Raupam, bronza Vairim Feldmanim. 48 dāmu sacensībā labākā šāvēja izrādījās Daniela Zelča, sudrabs Baibai Dambrānei, bronzas medaļa Jolantai Laumanei. Bērnu konkurencē zelta medaļu izcīnīja Patriks Milaičikovs, sudrabs Gustavam Pogulim un bronza Matiasam Trainim.

Šaušanā pa ķegļiem 106 dalībnieku konkurencē zelta medaļu izcīnīja Lauris Pavlovs, sudrabs Naurim Kovaļevskim, bronza Metam Vidovskim. Dāmām 85 šāvēju vidū visu goda pjedestālu aizņēma mazzalvietes. Vistrāpīgāk šāva Ernestīne Baltace, sudraba medaļa Elīnai Koklevskai, bronzas medaļa Diānai Baltacei. Bērnu konkurencē 1. vieta ar vienādu punktu skaitu trīs jauniešiem — Gustavam Pavlovam, Patrikam Milaičikovam un Matiasam Trainim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šautriņu mešanā 99 vīru konkurencē uzvarēja Reinis Zariņš, otrs labākais rezultāts Sergejam Voļnagam, bronza Jānim Bojarunam. 77 dāmu konkurencē zelta medaļu izcīnīja Liene Kudule, sudraba — Egita Zvereva, bronza Danai Ozolai. Bērnu starpā labākais šautriņmetējs bija Kārlis Podiņš, 2. vieta Matīsam Trainim, bronza Ievai Caunei.

Parasti ar lielu azartu tiek gaidītas sacensības makšķernieka zābaka mešanā. Vīriem vistālāk zābaku aizmeta Mārcis Bīmanis, sudraba medaļa Jurim Zanam, bronzas medaļu izcīnīja Mārtiņš Varekājs. Sieviešu sacensībā pārāka tradicionāli bija Inna Turoka, sudraba medaļu izcīnīja Laura Lomaga, bronzas — Mārīte Nāburga.

Visas dienas laikā biedrība “Ērberģietes” Ērberģes muižas ābeļdārzā vadīja spilgtas atrakcijas. Vairāk kā simt bērniem, kas aktīvi tajās iesaistījās, bija sarūpētas arī košas balviņas, ko izlozēja par aktīvu darbošanos. Bērniem īpaši jauks pārsteigums bija tikšanās ar Valsts policijas draugiem — Bebru Bruno un Runci Rūdi, kuri slēdza līgumus ar ar pasākumā esošajiem bērniem par drošības noteikumu ievērošanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Noslēgumā tika iededzināts sportiskās paaudzes un mazzalviešus un plašas apkārtnes sporta cienītājus vienojošais ugunskurs. To iedegt organizatori aicināja sporta dzīves aktīvos rosinātājus Mazzalvē — Lauru Lomagu, Diānu Voļnagu, Alvi Spēlmani, Deividu Vanagu un Raiti Lapiņu. Ar uzņēmēju Jaroslava Bīmaņa un Sergeja Voļnagas sarūpēto krāšņo salūtu tika sveikti sporta svētku dalībnieki.

Viena spilgta diena gadā noslēdzās ar Gunta Veita koncertu Ērberģes estrādē, Mazzalves ielu vingrotāju Alvja Spēlmaņa, Nika Linmeijera un Ervīna Ūzana vingrojumu šovu. Un pārsteigums — debija Mazzalves jauniešu grupai “Pufaikciema muzikanti”. Toms Freimanis un Henrijs Edvards Krilovs patiesi pārsteidza un sajūsmināja balles apmeklētājus.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.