Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Desmit gados tiek līdz savai kūku darbnīcai

Vīrusi nāk un iet, bet cilvēks vienmēr gribēs atzīmēt dzīves skaistākos mirkļus, un neiztrūkstošs šādos brīžos ir kūkas gabaliņš. Vārda un dzimšanas dienās, lielos un mazos svētkos latvietis vienmēr klājis bagātīgu galdu, aicinājis ciemos un svinējis kopā. Ikdienas steigā ne vienmēr atliek laiks stundām ilgi stāvēt pie plīts, vieglāk ir daļu no svētku mielasta uzticēt sagatavot tiem, kuriem tas ir ikdienas darbs. Kārumi — kūkas, tortes, kliņģeri, sāļie, saldie groziņi un daudz kas citas — ir vallietes Sandas Baturovičas ikdiena.
Sanda uz interviju ieradās ar ciemkukuli — iepriekšējā dienā pašas gatavotiem, ar šokolādes krēmu pildītiem eklēriem. Stundu ilgās sarunas laikā cietos, kārbiņu neatvēru, bet, kad diktofons bija izslēgts, saruna beigusies, manas neikdienišķās pusdienas varēja sākties. Smaržīgās, mazās kūciņas viena pēc otras izgaisa līdz pēdējai. Par laimi, kolēģu nebija tuvumā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.