Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Deputātu Mārtiņu Daģi Aizkraukles novada domē nomaina Elita Kaņepēja

Elita Kaņepēja. Gintas Grincēvičas foto.

Pirmo sēdi Aizkraukles novada domē kā deputāte aizvadījusi pļaviņiete Elita Kaņepēja, kas vēlēšanās piedalījās no partijas “Jaunā Vienotība” saraksta. Viņa stājusies 14. Saeimā ievēlētā deputāta, partijas biedra Mārtiņa Daģa vietā.
Elitai Kaņepējai jau ir pieredze pašvaldības darbā, jo pirms administratīvi teritoriālās reformas viņa bija ievēlēta Pļaviņu novada domē, arī šobrīd strādā pašvaldībā — ir uzņēmējdarbības atbalsta speciāliste.
“Esmu pagodināta iekļauties Aizkraukles novada domes deputātu komandā. Ar lielu atbildības sajūtu veikšu uzticētos pienākumus, turpināšu Mārtiņa Daģa iesākto darbu. Vēlos pateikties vēlētājiem, jo bez viņu atbalsta manis šeit nebūtu. Ikvienam novada iedzīvotājam jāiesaistās novada attīstībā, ar komandas darbu un vēlmi strādāt iedzīvotāju labā mēs paveiksim daudz. Svarīgi saglabāt tradīcijas, kas katrā apvienībā ir bijušas, un atbalstīt jaunas uzņēmēju un iedzīvotāju idejas. Manas prioritātes būs iedzīvotāji, pakalpojumu pieejamība un kvalitāte, lai arī vistālākajās novada apdzīvotajās vietās mēs kā deputāti ieraudzītu cilvēkus un viņus atbalstītu. Esmu gatava jaunajam darba cēlienam!” teic Elita Kaņepēja.
Pēc domes sēdes, kurā skatīja 90 jautājumus, jaunā deputāte apzinās novada vērienīgumu un apjomīgo darbu, kas gaidāms. “Tas ir papildu pienākums un liels darbs. Iepriekš bija jāapzina tikai Pļaviņu apvienība, tagad jāpiestrādā, lai kārtīgāk iepazītu pārējās piecas.”
Elita Kaņepēja darbosies Finanšu un tautsaimniecības jautājumu komitejas un Sociālo jautājumu komitejas sastāvā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.