Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Dejotprieku bauda kopā ar vecākiem. Deju kolektīvs “Aizkrauklis” piedalās koncertā “Zeme zeļ, zeme plaukst”

DEJO LIELI UN MAZI! Vidējās paaudzes deju kolektīva “Aizkrauklis” dejotāji kopā ar atvasēm. Vadītājs Aigars Zemzariņš. Foto no kolektīva albuma

Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Aizkrauklis” kopā ar draugu deju kolektīviem no visas Latvijas vienojās kopīgā dejas solī pretī pavasarim koncertā “Zeme zeļ, zeme plaukst”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Deju repertuāra izvēle ir pakļauta noteiktam ritumam un cikliskumam. Dzīve pēc Deju svētkiem ir izaicinājumu pilna, bet vienlaikus tā ļauj kolektīviem izvēlēties un apgūt sev tīkamu repertuāru,” pēc dejas pirmatskaņojuma jauniešu deju kolektīva “Čiekurs” izpildījumā skatītājiem sacīja Aigars Zemzariņš, vidējās paaudzes deju kolektīva “Aizkrauklis” vadītājs. Koncerts bija īpašs ar to, ka daudzi draugu kolektīvi šogad svin jubilejas. Arī VPDK “Aizkrauklis” gatavojas savai 40 gadu jubilejai, kuru svinēs nākamajā sezonā. Jubilejas koncerts vienlaikus būs arī deju kolektīva vadītāja diplomdarba koncerts. Aktīvā studiju procesā tiek radītas horeogrāfijas, kuras iemīļo gan lieli, gan mazi. VPDK “Aizkrauklis” ar bērniem uz skatuves izdejoja A. Zemzariņa deju “Lāci, lāci, mazgā muti” — veidota kā Vidzemes danču apdare, dejas muzikālā materiāla autori ir Aizkraukles kultūras centra kapela “Karikste”.

DAĻA MAZO DEJOTĀJU pirms kāpšanas uz Aizkraukles kultūras centra skatuves. Foto no personīgā albuma

Kolektīvs pateicas draugiem, SIA “Aizkraukles saldumi” par gardo sveicienu kolektīviem. Ieeja koncertā bija par ziedojumiem, iegūtos līdzekļus — 478,49 eiro — izmantos VPDK “Aizkrauklis” tautastērpu papildināšanai. “Ar ziedojumu jūs atbalstāt kultūru. Ziedotāju atbalsts mums ir ļoti nozīmīgs, jo tas ir pierādījums tam, ka tas, ko mēs darām, ir nozīmīgs mums visiem. Mēs pateicamies par jūsu atbalstu kultūrai, jo katrs esam daļa no tās,” sacīja A. Zemzariņš. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.