Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Decembra beigās daļa no paredzētās tehnikas nonāks arī Aizkraukles novada izglītības iestādēs

Skolas visā Latvijā sāk saņemt datorus, ko piegādā saistībā ar Izglītības un zinātnes ministrijas īstenoto izglītības iestāžu digitalizācijas projektu 7. — 9. klasēm un ko atbalsta Eiropas Savienības struktūrfondi. Kā sadarbības partneri iesaistītas visas Latvijas pašvaldības. Decembra beigās daļa no paredzētās tehnikas nonāks arī Aizkraukles novada izglītības iestādēs.
Apņemšanās nodrošināt katru skolēnu ar datoru pausta memorandā, ko pērn kopīgi parakstīja Valsts prezidenta kanceleja, Latvijas Pašvaldību savienība, Saeimas Izglītības, zinātnes un kultūras komisija, kā arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības, Finanšu, Izglītības un zinātnes ministrija. Nepieciešamās tehnikas iegāde ir arī viens no veicamajiem uzdevumiem atbilstoši Izglītības un zinātnes ministrijas piedāvātajam attīstības plānam “Nākotnes prasmes — nākotnes sabiedrībai”, lai mācību procesā mērķtiecīgi integrētu tehnoloģijas un satura apgūšanā izmantotu digitalizācijas sniegtās iespējas.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.