Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Dāvanu veikals “Latvis Dara” – Baibas Fjodorovas izlolots sapnis

Drīz būs divi gadi, kopš Klintaines pagastā, līdzās maiznīcai “Liepkalni”, darbojas dāvanu veikals “Latvis Dara” ar plašu mājražotāju piedāvājumu. Tā saimniecei Baibai Fjodorovai šis bijis pārbaudījumu un lielu izaicinājumu pilns laiks, jo uzņēmums sāka strādāt pandēmijas laikā, un turpinās citas globālas krīzes. Tas viss gan norūdījis, gan devis pārliecību, ka viņa ir īstajā vietā. Par to saruna ar Baibu.
- Kā veicies šajā laikā?
— Nebija vienkārši, bet labi! Tas, ka veikals ir tik piepildīts, liecina par to, ka ražotāji mūs sāk atpazīt un ar saviem darbiem grib te būt. Pirms diviem gadiem sākām ar 50 ražotājiem, tagad viņu ir 160 no visas Latvijas. Vairāk no Kurzemes, Rīgas un apkārtnes, Valmieras, Cēsīm, arī Latgales. Vietējo gan mazāk, un joprojām sadarbība neveidojas tik aktīvi, kā vēlētos. Esmu uzrunājusi vairākus, bet, iespējams, ne visiem ir izpratne, kas ir veikals, kāpēc jāpiemēro uzcenojums, un līdz ar to preces ir dārgākas. Tomēr tas ir normāli, jo veikalam, kā produktu tirgotājam ir savi izdevumi. Lai šo visu uzturētu, izmaksas ir milzīgas. Īpaši pašā sākumā daudzi ražotāji par to bija neizpratnē, bet cena nevar būt vienāda ražotnē un veikalā. Tas ir sarežģīts process, tomēr viss virzās uz priekšu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.