Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Darbs ar jauniešiem Diānai Smolkovai ir kā misija

Jauniešu brīvā laika telpa Skrīveros ierīkota ēkā, kurā nesen veikts kapitālais remonts. Sienas šeit sterili baltas, kas rada “stīvu” noskaņu. Jaunieši esot piedāvājuši tās atdzīvināt ar zīmējumiem. Baltās sienas bija pirmais, uz ko reaģēja ar nepatiku, ienākot šajā telpā.
“Gribas, lai esmu tas cilvēks, kuram viņi uzticas, jo bieži vien ģimene, vecāki nav tie, kuriem bērni spēj atklāties. Tāpēc gribu te rīkot arī filmu vakarus ar popkornu. Lielā mērā šo darbu uztveru kā misiju, mana personīgā motivācija ir tā, ka tas manai dzīvei piešķir jēgu. Tas, ko paņēmu no Čehijas pieredzes — šajā neformālajā izglītībā vienmēr ir laiks apstāties, padomāt, palabot, ja kaut kas nesanāk, un iet tālāk. Tā nav skola, kurā negaida, jo programma jāapgūst, jāsteidzas tālāk.”

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.