Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Darba meklētājiem rīkos karjeras konsultantu meistarklases

Lai karjeras dienās “Esi savas karjeras virzītājs!” darba meklētājiem sniegtu praktisku atbalstu darba meklēšanā, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) Karjeras nedēļā rīkos NVA karjeras konsultantu meistarklases, individuālās darba interviju simulācijas, tiešsaistes pasākumi par karjeras un darba iespējām medicīnas un izglītības nozarēs, kā arī tiešsaistes tikšanās par darba un karjeras iespējām NVA. Meistarklašu ciklu tiešsaistes platformā “Zoom” šodien atklās divi pasākumi – plkst.10 “Mans pirmais CV (Canva)” un plkst.13 “Mana pirmā darba intervija”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

5.aprīlī plkst.10 paredzēta meistarklase “Mana pirmā motivācijas vēstule”, 6.aprīlī plkst.10 – “Attālinātā darba intervija”, 7.aprīlī plkst.10 – “Savu resursu un kompetenču apzināšanās, lai iegūtu darbu, kas sniedz gandarījumu” un 8.aprīlī plkst.10 meistarklase par karjeras mērķu izvirzīšanu un sasniegšanu.

Tāpat katru dienu tiešsaistes individuālo karjeras konsultāciju veidā notiks darba interviju simulācijas, kuru laikā interesenti NVA karjeras konsultantu vadībā varēs izspēlēt iespējamos darba pārrunu variantus, lai praktiski sagatavotos darba intervijām. Simulācijās tiks analizētas dažādas darba interviju situācijas, kā arī kļūdas, kuras darba meklētāji visbiežāk pieļauj sarunās ar darba devējiem.

Karjeras nedēļas laikā interesenti varēs piedalīties tiešsaistes tikšanās ar medicīnas un izglītības nozaru pārstāvjiem, noskaidrojot, kādas ir darba un karjeras izaugsmes iespējas šajās nozares, kāds ir pieprasījums un kas tiek sagaidīts no potenciālajiem darbiniekiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plānots, ka 5.aprīlī plkst.14 norisināsies tikšanās ar Latvijas Jauno Ārstu Asociācijas pārstāvjiem par nākotnes perspektīvām medicīnas nozarē, savukārt 7.aprīlī plkst.14 – tikšanās ar nodibinājuma “Iespējamā misija” pārstāvjiem par nākotnes perspektīvām izglītības nozarē.

Savukārt tie darba meklētāji, kurus interesē darba un karjeras iespējas NVA, uz tikšanos “Zoom” platformā aicināti 6.aprīlī plkst.13.

Karjeras dienas norisināsies tiešsaistes platformā “Zoom” no 4.aprīļa līdz 8.aprīlim, un tās darba meklētājiem tiek rīkotas jau piekto gadu pēc kārtas.

LETA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.