Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Darba apģērbs dažādām profesijām – kam pievērst uzmanību?

Darba apģērbs ne tikai rūpējas par darbinieka tēlu un izskatu, bet arī ietekmē komfortu, drošību un darba efektivitāti. Dažādām profesijām ir savas unikālās prasības attiecībā uz apģērba izvēli, kas ir saistītas ar darba vidi, darba raksturu un profesionālajiem standartiem. Turpinājumā īss ieskats, kam jāpievērš uzmanība, izvēloties darba apģērbu dažādām profesijām!

Kurjeri un citi piegādes darbinieki

Mūsdienās bez piegādes uz mājām vai pakomātu dzīve vairs nav iedomājama. Šī darba veikšanai ir nepieciešams ērts apģērbs, kas ilgi kalpo un reprezentē uzņēmumu. T-krekls ar uzņēmuma logo un darba bikses vai kombinezons ir ļoti laba izvēle. Šāds komplekts ļauj brīvi kustēties, bet arī norāda, ka cilvēks ir kurjerkompānijas darbinieks.

Remontstrādnieki

Cilvēkiem, kas veic dažādu remontdarbus, ir nepieciešams ērts, praktisks un drošs apģērbs. Atkarībā no remontdarbu apjoma un specifikas, ir jāpielāgo arī darba apģērbs. Sīku remontdarbu veicējam var pilnīgi pietikt ar uzņēmuma t-kreklu un praktiskām darba biksēm. Remontstrādnieki novērtēs, ja darba apģērbam būs daudz kabatu, kur noglabāt darba rīkus un citus sīkus priekšmetus darba veikšanai.

Rūpniecības un celtniecības darbinieki

Rūpniecībā un celtniecībā darbiniekiem bieži ir saskare ar specifisku tehniku un darba rīkiem, kas prasa, lai darbinieki ir atbilstoši ģērbti. Tas var nozīmēt ugunsdrošu apģērbu, īpaši izturīgus materiālus, kā arī papildu aprīkojumu, piemēram, cimdus, aizsargbrilles un aizsargķiveres. Šie ir darbinieki, kas varētu valkāt vairākas apģērba kārtas, tāpēc svarīgi nodrošināt arī, piemēram, vienkāršu t-kreklus ar uzņēmuma logo.

Ceļa remonta darbinieki

Cilvēkiem, kas veic jebkura veida remontu ir nepieciešams ērts, drošs apģērbs. Ceļa remonta darbiniekiem siltā laikā tas var būt t-krekls un darba šorti, bet vēsākā laikā darba jaka un darba bikses. Jebkurā gadījumā darba apģērba ansamblim ir jābūt ar atstarojošiem elementiem – tā var būt veste, ko uzvelk pa virsu apģērbam, vai apģērbs ar jau iestrādātiem atstarojošajiem elementiem.

Apkalpojošās sfēras darbinieki

Apkalpojošās sfēras darbinieki apģērbs var būt gan t-krekls uzņēmuma krāsās ar uzņēmuma logo vai vesels darba apģērba ansamblis, piemēram, blūze, bikses un žakete. Veikalu darbiniekiem t-krekls ar uzņēmuma logo ir lieliska izvēle, savukārt, restorāna viesmīļiem lieti noderēs balta blūze ar uzņēmuma logo un pieskaņotas bikses vai svārki.

Skaistumkopšanas sfēras darbinieki

Skaistumkopšanas sfērā darba apģērbam ir jābūt tīram, elegantam un atbilstošam higiēnas prasībām. Bieži tā ir tunika uzņēmuma krāsās ar logotipu, pieskaņotas bikses un ērti maiņas apavi. Šajā jomā svarīgi ir parūpēties arī par matu sakārtojumu, kas ļauj darbu veikt droši un netraucēti.

Īstā darba apģērba izvēle

Aicinām ielūkoties https://Printtoo.com darba apģērbu izlasē! Tur atradīsies noderīgus apģērbus remontstrādniekiem, piegādes darbiniekiem un citiem. Papildu iespējams darba apģērbu apdrukāt ar uzņēmuma logo.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.