Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Dace Mihailova ir skolotāja trešajā paaudzē

Runājot par darbu, par bērniem, Dace staro. Par viņiem skolotājai ir daudz, ko stāstīt. Tas liecina, ka viņa ir īstajā vietā un tas ir viņas sirdsdarbs. “Ar bērniem strādāt ir grūti,” saka jubilāre. “Ar katru gadu paliek grūtāk, jo vecāki ļoti daudz strādā, viņiem ir ļoti maz laika, lai darbotos ar bērniem. Ja vecāks kaut pusstundiņu padarbotos ar bērniem, viņi būtu citādāki. Ļoti traucē viedierīces, pie kurām bērni pavada daudz laika. Šajās dienās man bija pārsteigums par vienu puisi. Vēlāk es viņa mammai teicu, ka četrus gadus esam kopā, bet tādu viņu redzu pirmo reizi. Viņš mācēja pulcināt ap sevi bērnus, spēlēties, darboties. Viņš bija vienkārši ideāls. Mamma atzinās, ka nedod telefonu. Viņa nonāca pie atziņas — jo mazāk dosi, jo būs rezultāts un citas intereses.”

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.