Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Dace Ancāne: bērni nāk ar savu gudrību un labāku šodienas redzējumu

Sērene ir Daces dzimtais pagasts. Vecāki Leontīne un Pēteris strādāja Sērenes kolhozā, bērni Dace, Māra un Jānis tikmēr izbaudīja bērnības laiku. Vaicāta, kā visi trīs sadzīvoja, Dace gardi smej. “Tagad man šķiet, ka bijām draudzīgi,” teic jubilāre. “Savu reizi bija visādi. Šobrīd tā ir nenovērtējama vērtība — vērtīgākais, kas mums ģimenē dots. Arī brāļa sieva man ir kā māsa.” No vecākiem gūtas pamatvērtības visai dzīvei un nu dotas saviem bērniem — godīgums, strādīgums, cieņa pret saviem tuvākajiem un pārējiem cilvēkiem, nesavtība un mīlestība. “Saņemu komplimentus, ka man ir forši bērni. Svarīgākais ir viņus mīlēt. Tas pamatā ir viss. Ja tu visu cel uz cieņas, uzticības un mīlestības, tad viss ir labi.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.