Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Dabai draudzīgi un unikāli: eko modes skate Aiviekstes pagasta “Jumītī”

Pirmsskolas izglītības iestādē “Jumītis” Aiviekstes pagastā aizvadīts aizraujošs pasākums — eko modes skate. Tās dalībnieki demonstrēja tērpus no otrreiz pārstrādājamajiem un dabas materiāliem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Modes skatē bija aicināti piedalīties visu grupu audzēkņi, kuri to vēlējās. Pasākums bija pirmais lielākais pēc pandēmijas ierobežojumu laika, ko veiksmīgi organizēja mūzikas skolotāja Sarmīte Ambaine ar kolēģu atbalstu, un atsaucība bija liela. Pirmsskolas izglītības iestādē “Jumītis” ar filiālēm metodiķe Dace Niedra pastāstīja, ka tērpi skatei darināti no visdažādākajiem materiāliem — papīra, plastmasas maisiņiem, pudeļu korķiem, čipsu pakām un dabā atrodamajiem.

— Var patiesi apbrīnot vecāku izdomu un ieguldīto darbu, jo katrs tērps bija unikāls. Turklāt visi veidoti ar lielu rūpību, piedomājot par katru niansi un aksesuāriem, lai izraudzītais tēls būtu pilnīgs. Bērni tos izrādīja kā īstā modes skatē, kas daudziem prasīja uzdrīkstēšanos un drosmi, un to arī ir ļoti svarīgi apgūt. Katra grupa bija sagatavojusi arī savu priekšnesumu. Pasākums izdevās ļoti interesants un emocionāls, kas iespējams, tikai sadarbojoties visiem kopā, — stāsta Dace Niedra.

Viņa piebilda, ka ar kolēģēm bija praktiski neiespējami noteikt vienu uzvarētāju, jo visi tērpi bija izcili. Balsojumā simpātiju balvu ieguva Maksims Milevičs kosmonauta tērpā, bet atzinība tika pilnīgi visiem dalībniekiem un, protams, viņu vecākiem.

Arī ikdienā “Jumīša” kolektīvs aktīvi domā par vides aizsardzības jautājumiem, pievēršot uzmanību atkritumu šķirošanai un piedaloties akcijā “Tīrai Latvijai”. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.