Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Cik vēl ilgi? Saeimas deputātes Glorijas Grevcovas aktivitātes.

foto no facebook.com/glorijagrevcova

Tāds jautājums rodas, vērojot Saeimas deputātes Glorijas Grevcovas “aktivitātes”. Vēl nav noslēdzies tiesas process krimināllietā, kurā viņa tiek apsūdzēta par melošanu Centrālajai vēlēšanu komisijai. Kā zināms, vēlēšanās Grevcova startēja no partijas “Stabilitātei!” saraksta un anketā bija norādījusi, ka viņai ir augstākā izglītība, kas iegūta Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, un, līdz tikusi deputāta krēslā, strādājusi SIA “Dolo” par padomnieci. Šie fakti vēlāk atklājās kā meli. Augstskolā šādas personas dati nebija atrodami, un SIA “Dolo” viņa bija strādājusi par palīgstrādnieci. Nākamā tiesas sēde notiks februārī, un, kamēr lietu neizskatīs visas trīs instances, Grevcova varēs pildīt Saeimas deputāta pienākumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nule Grevcova atkal pamanījusies “izcelties”. Vai nu lai celtu sava intelekta līmeni, vai arī citu iemeslu dēļ apmeklējusi “tā saucamo” Okupācijas muzeju. “TikTok” vietnē krievu valodā viņa stāsta: “Atnācu uz tā saucamo Okupācijas muzeju. (..) Gids stāsta savu — paralēlo, izdomāto vēsturi. (..) Apskatījām visus eksponātus un sapratām: re, kā mūs muļķo. Ja es agrāk domāju, ka pie mums ir propaganda, tad, izejot cauri šim muzejam, tu saproti, kas tas ir — īsta propaganda.” Tas gan būtu jāsaprot, ka nekāda okupācija nav bijusi. Pēc tam gan viņa nāca klajā ar vēl vienu vēstījumu “TikTok”, ka “okupācijas fakts netiek noliegts, jo šāds periods diemžēl mūsu valsts vēsturē ir bijis”.

Saistībā ar Grevcovas noniecinošajiem izteikumiem pēc Latvijas Okupācijas muzeja apmeklēšanas deputāts Edmunds Jurēvics (JV) vērsies prokuratūrā un Nacionālās apvienības deputāti sniegs iesniegumu Saeimas Ētikas komisijā.

Tik pārliecinoši komentējot Okupācijas muzeja ekspozīcijas saturu un gida stāstīto, pat nevaru iedomāties, kurš būs nākamais “tā saucamais muzejs vai iestāde”, ko Grevcova apmeklēs un publiski izvērtēs to. Interesanti, ko savulaik deputāte darījusi vēstures stundās, ja tautas, kurai zvērējusi kalpot pēc labākās sirdsapziņas, vēsturi nemaz nezina?

Cik ilgi var ļaut ņirgāties par latviešu tautu? Cik vēl ilgi tādiem cilvēkiem ļaus kandidēt Saeimas vēlēšanās, kuri ķengājas par Latviju un tautas vērtībām? Nezinu, ko, kad un kā lems prokuratūrā un Ētikas komisijā, kā rīkosies drošības institūcijas šajā “Grevcovas jautājumā”, bet cik vēl ilgi tās ir gatavas pievērt acis uz šīm izdarībām? Tikmēr cienījamā deputāte sociālajos tīklos uzdarbojas uz nebēdu. “TikTok” lietotāji ir visā pasaulē, arī kaimiņzemē austrumos, kuriem šādas ziņas ļoti patīk, īpaši Solovjovam un Skabejevai. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.