Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Cik ilgi saglabājas krūšu palielināšanas efekts?

Lēmums par krūšu implantu ievietošanu ir ļoti svarīgs – tas ir ieguldījums ilgtermiņā, kas paredzēts, lai palīdzētu sasniegt jums vēlamo sievišķo izskatu, palīdzot uzlabot paštēlu un pārliecības sajūtu. Pirms lēmuma pieņemšanas par implantu ievietošanu jūsu plastikas ķirurgs pārrunās, kā rūpēties par jūsu implantiem un veikt nepieciešamās pārbaudes, lai operācijai būtu iepējami labaks rezultāts.

Krūšu implantu kalpošanas laiks

Krūšu palielināšana ir efektīvs veids, kā uzlabot krūšu izskatu. Tie ir droši un paredzēti ilgstošai darbībai. Jo vecāki ir jūsu implanti, jo lielāks ir plīsumu vai citu komplikāciju risks. Parasti implantu ražotājs dod implantiem 10 gadu garantiju, bet tas nenozīmē ka te noteikti jāmaina. Daudzos gadījumos krūšu implanti var saglabāties labā formā mūža garumā. .

Krūšu implantu izņemšanas vai nomaiņas iemesli

Pastāv dažādas komplikācijas, kas var ietekmēt krūšu implantu kalpošanas laiku un to, kad nepieciešams nomainīt implantus. Tie var ietvert sacietējumus krūtīs vai kapsulāro kontraktūru, kas notiek, kad veidojas rētaudu apvalks ap vienu vai abiem implantiem. Šie rētaudi var izraisīt sasprindzinājumu krūtīs, sāpes, jutīgumu un izmaiņas krūšu izmērā un formā. Bieži vien ir grūti noteikt, kad plīsis ir silikona implants. Jūs varat pamanīt samazinātu krūšu izmēru, nevienmērīgu izskatu vai izmaiņas sajūtās – nejūtīgumu, tirpšanu, pietūkumu, dedzināšanu vai nejūtīgumu, bet simpromu var arī nebūt. Ietecams reizi gadā veikt krūšu apskati, nepiecieciešmibas gadijumā arī ultrasonogrāfiju.

Krūšu implantu nomaiņu vai izņemšanu var veikt ja ir aizdomas par implanta bojājumu.

Ir dažādas iespējas krūšu implantu izņemšanai. Jūs un jūsu plastikas ķirurgs varat izlemt par vienkāršu implantu izņemšanu, implantu nomaiņu ar krūšu pacelšanu, implantu izņemšanu, vienlaikus veicot krūšu pacelšanu… Jūsu plastikas ķirurgs izvērtēs iespējas, pamatojoties uz jūsu mērķiem, ķermeņa anatomiju un esošajiem krūšu implantiem, lai palīdzētu izvēlēties to, kas vislabāk būs piemērots jūsu vēlamajiem rezultātiem.

Jums vienmēr jāseko līdzi un jāievēro plastikas ķirurga norādījumi par ikgadējām pārbaudēm, kā arī regulāri jāveic pašpārbaudes, lai saglabātu formīgas un skaistas krūtis. Pareizas rūpes par krūšu implantiem var palīdzēt pagarināt jaunā izskata kalpošanas laiku, pirms var būt nepieciešama krūšu implantu nomaiņa.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.