Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Cik daudz laika aizņem SEO optimizācija?

SEO optimizācija ir vairākiem posmiem un etapiem bagāts process, par to šaubu nav. Tomēr “SEO Aģentūras” speciālisti bieži vien saņem jautājumu – Cik daudz laika aizņem SEO optimizācija? Diemžēl vienas konkrētas atbildes nav. Laiku, kas nepieciešams optimizācijas procesam nav precīzi noteikt? Ir tikai aptuvenie termiņi, ko speciālists var prognozēt pēc lapas izpētes. Kāpēc tā?

Kas nosaka optimizācijas laiku?

Jāsāk ar to, ka katra lapa ir būvēta citādi. Arī sagatavošanās darbi, kas veikti pirms tam var atšķirties. Bet kā veidojas optimizācijas laiks? Ņemsim par piemēru lapu, kurai jāveic pilna SEO optimizācija jeb iekšējā, ārēja un tehniskā optimizācija.

Iekšējā optimizācija – sakārto mājaslapā atrodamo saturu atbilstoši meklētājsistēmu prasībām un papildina ar citu potenciālajiem klientiem noderīgu informāciju. Kas veido šim procesam nepieciešamo laiku ? Pirmkārt, visa pamatā ir SEO atslēgvārdu izpēte. Dažkārt nozare ir sarežģīta un šī izpēte var būt laikietilpīga. Otrkārt, vai saturs jāveido no jauna vai jāoptimizē esošais? Kā arī papildus jāizveido satura plāns tālākai publicēšanai. Treškārt, lapas struktūra – tai jābūt ne tikai loģiskai pēc pakalpojuma vai produkta, bet arī ērti lietojamai.

Ārējā optimizācija – mājaslapas autoritātes kultivēšana internetā ir SEO optimizācijas daļa, kas jāuztur nepārtraukti. Šis process nav vienreizējs, bet gan veicams nepārtraukti. Lai gan kad tiek veikta pilnā SEO optimizācija tiek sakārtotas ārējas saites, tomēr, līdz ko parādās jauns saturs, tas paralēli jāoptimizē arī ārējām saitēm.

Tehniskā optimizācija – tāpat kā iekšējā optimizācija rūpējas par to, lai pati lapa tehniski atbilstu SEO prasībām. Arī šis process ir gan veicams uzsākot pilno SEO optimizāciju, gan jāuztur nepārtraukti, lai lapa nezaudētu savu kvalitāti un novērtējumu pēc Google algoritma.

Ir svarīgi atcerēties, ka SEO optimizācija ir process, kas nav veicams vienu reizi. Jā, galvenos optimizācijas etapus veic pirmajā optimizācijas reizē, bet nepieciešami regulāri uzturēšanas darbi – satura pielāgošana, atslēgvārdu saraksta papildināšana, saišu veidošana. Ja arī Tu savam uzņēmumam vēlies veikt SEO optimizāciju, ieskaties “SEO Aģentūras” plašajā piedāvājumā. Tur atradīsi gan iekšējo, gan ārējo, gan tehnisko SEO optimizāciju. Mūsu zinošie speciālisti palīdzēs izvēlēties Tavam uzņēmumam atbilstošāko.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.