Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Būt vai nebūt patversmei? Pašvaldība kā risinājumu saskata noslēgt līgumu ar patversmi, savukārt biedrība nav gatava šķirties no kaķiem

Kā būt? Jautājums, uz kuru pašlaik nav skaidras atbildes, bet kura risināšanu nevar atlikt uz “kaut kad”. Runa ir par Aizkraukles dzīvnieku aizsardzības biedrības “Felida” turpmāko darbību. Situācija nav vienkārša, jo tajā iesaistītas dzīvas radības — vairāk nekā 60 kaķu, kas mitinās biedrības telpās.

Negaidīta ziņa

“Felidas” telpas iekārtotas Spīdolas ielā 11, Aizkrauklē. Šajā ēkā ir arī Aizkraukles novada Interešu izglītības centra mājvieta, Latvijas Sarkanā Krusta telpas, darbojas kurpnieks un šuvēja, kā arī “Zvaigznes ABC” grāmatnīca. Negaidīta biedrībai bija ziņa par telpu atbrīvošanu, jo ēka ir avārijas stāvoklī. Biedrības telpās šobrīd mīt ap 60 kaķu, vietu skaits ir pārpildīts, šobrīd jaunus dzīvniekus vairs neuzņem. Pašvaldība biedrībai piedāvājusi jaunu mājvietu — Randēnu ielā 8, Aizkrauklē, bijušajā Ceļu policijas ēkā. Līdz ar to mainītos biedrības darbības forma — no biedrības uz dzīvnieku patversmi.

Lai rastu risinājumu šajā jautājumā, “Felidas” pārstāvji tikās ar Aizkraukles pilsētas un pagasta pārvaldnieku Aigaru Zīmeli, Aizkraukles novada pašvaldības izpilddirektora vietnieku Gvido Liepiņu un Aizkraukles novada pašvaldības policijas priekšnieci Anitu Ozolu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.