Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Brīvību Ukrainai! Atbalsta akcija un koncerts vieno dažādu tautību cilvēkus

Atskaņojot abu valstu — Latvijas un Ukrainas — himnas, Aizkraukles pilsētas centrālajā laukumā atklāja atbalsta akciju “Ukrainas brīvībai”. Tā pulcēja vairākus simtus dažādu tautību cilvēku, kas, apbruņojušies ar brīvības krāsas simboliem — zili dzelteniem karogiem, lentītēm un pat apģērbu —, vienojās dziesmā un dejā, izrādot vienotību un atbalstu Ukrainas tautai.
Atbalsta akcijai vienas dienas laikā atsaucās 21 pašdarbības kolektīvs no visa Aizkraukles novada, lai ar dziesmu un deju paustu savu nostāju un atbalstu Ukrainas tautai. Leons Līdums, Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs, pateicās klātesošajiem par atsaucību un vienotību tik sarežģītā un grūtā laikā. “Šis ir brīdis, kad ikvienam jāatrod iekšējs spēks, saprāts, gudrība un izpratne par notiekošo. Propaganda, kas sēta gadu desmitiem, mēģināja radīt ilūziju par saviem centieniem, taču patiesība kā īlens no maisa līda ārā. Reālie notikumi visiem ir atvēruši acis. Ļoti žēl vardarbīgi sagrautās Ukrainas teritorijas, cilvēku dzīves, kas tiek iznīcinātas. Morāli ir ļoti smagi.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.