Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Brīvdienās Sērenē aizdegās automašīna

Ilustrācija no canva.com

Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 2. jūnija plkst. 6.30 līdz 5. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona pārvalde saņēma 27 izsaukumus – 15 uz ugunsgrēku dzēšanu, astoņus uz glābšanas darbiem un vēl četri izsaukumi bija maldinājums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piektdien ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros Lapskalna ielā Jelgavā dega zari un sausā zāle 50 m2 platībā, Ķieģeļu ielā Jēkabpilī piecstāvu dzīvojamās mājas ceturtajā stāvā dega veļasmašīna 0,5 m2 platībā, Zaļās noras ielā Jaunjelgavā dega vienstāva dzīvojamās mājas jumts 4 m2 platībā, Upmalas ielā Bauskā pie veikala dega kartona kastes 1 m2 platībā, Jelgavas novada Svētes pagastā dega vienstāva pirts ēkas jumts 12 m2 platībā. Pļaviņu ielā Jēkabpilī ugunsdzēsēji glābēji noņēma zaru, kas bija uzkritis uz dzīvojamās mājas jumta.

Naktī uz sestdienu Kalna ielā Bauskā un Bauskas novada Ceraukstes pagastā ugunsdzēsēji glābēji ar absorbentu savāca uz ceļa braucamās daļas no braucoša transportlīdzekļa izlijušu degvielu. Ceraukstes pagastā tika arī novērsta degvielas noplūde no šīs smagās automašīnas.

Sestdien plkst. 07.28 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Biržu ielu Viesītē, kur pilnā 100 m2 platībā dega garāža. Tajā atradās vieglās automašīnas un motocikli. Darbs notikuma vietā noslēdzās pēc nepilnu piecu stundu darba.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vakarpusē Sniega ielā Jelgavā dega vieglās automašīnas motortelpa 2 m2 platībā.

Plkst. 19.30 VUGD saņēma izsaukumu uz Jēkabpils novada Krustpils pagastu, kur dega kūdra, pļava un mežs divu hektāru platībā. Notikuma vietā strādāja Valsts mežu dienesta 10 darbinieki ar divām autocisternām un divām vieglajām automašīnām, kurām uzstādīti augstspiediena sūkņi, kā arī seši Pļaviņu un Jēkabpils ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot divas autocisternas. Plkst. 00.11 darbs notikuma vietā noslēdzās.

Plkst. 20.31 VUGD saņēma izsaukumu uz Kārklu ielu Tukumā, kur trīsstāvu dzīvojamā mājā dega pirts telpa un priekštelpa 25 m2 platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no ēkas evakuējās seši cilvēki un no ēkas pirmā stāva izglābts kaķis. Darbs notikuma vietā noslēdzās plkst. 22.45.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Naktī uz svētdienu Jēkabpils novada Zasas pagastā dega siena ruļļi 5 m2 platībā.

Svētdien Jēkabpils novada Sēlpils pagastā un Aizkraukles novada Sērenes pagastā dega vieglā automašīna 6 m2 platībā. Atašienes un Mežāres pagastā ugunsdzēsēji glābēji sazāģēja uz ceļa braucamās daļas nolūzušu koku.

Naktī uz pirmdienu Satiksmes ielā Jelgavā dega divi atkritumu konteineri 2 m2 platībā.

Aizvadītajās trijās diennaktīs VUGD kopumā saņēma 167 izsaukumus – 82 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā astoņus uz meža ugunsgrēku dzēšanu, 55 uz glābšanas darbiem, bet 30 izsaukumi bija maldinājumi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.