Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Biedrības “Lidojošie eņģeļi” dibinātāja vēlas padarīt pasauli labāku

Inga Darbiņa-Šteinerte ir siguldiete, kuras vārds Aizkraukles novadā ir zināms daudziem. Viņa izveidojusi labdarības biedrību “Lidojošie eņģeļi”, kuras filiāle ir arī Aizkrauklē, un tās darbības pamatā ir solidaritāte, empātija un atbalsts.
— Kādēļ pievērsies labdarībai un izlēmi dibināt biedrību?
— Biedrība ir mans lolojums, esmu šīs ieceres sākums. Vienmēr esmu centusies un vēlējusies palīdzēt citiem. Viss sākās ar to, ka reiz satiku draudzeni un ierasti apvaicājos, ar ko viņa nodarbojas. Draudzene pastāstīja par 11 cilvēku ģimeni Rundālē, kuriem nepieciešama palīdzība. Izdzirdējusi prasīju, ko tieši vajag sagādāt, kas jādara? Bija vajadzīgs apģērbs, mēbeles un citas lietas, cilvēkus bija piemeklējuši grūti laiki. Tā bija ģimene vairākās paaudzēs. Atbildēju, lai dod man nedēļu laika, un viss būs. Teikto izdarīju, pēc septiņām dienām ar trīs automašīnām devāmies pie ģimenes. Tas sākās caur internetā publicētu palīgā saucienu, kuram daudzi atsaucās. Tā bija neaprakstāma sajūta — spēt kādam palīdzēt. Es vēlējos turpināt un darīt to oficiāli. 24. novembrī apritēs trešais gads, kopš ir dibināta labdarības biedrība “Lidojošie eņģeļi”. Sākumā mēs bijām trīs meitenes, “uz papīra” esam divas, realitātē — šobrīd esmu viena. Biedrība ir dibināta Siguldā, kur es dzīvoju. Uz Aizkraukli mani atveda mīlestība — iepazinos ar vīru. Viņš dalījās ar maniem sociālo tīklu ierakstiem, cilvēki to ievēroja un brauca pie manis pat uz Siguldu. Laika gaitā sapratu, ka arī šajā pusē nepieciešama palīdzība, maijā atradām telpas Bitēnu ielā. Biedrībai ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.