Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Biedrības “Felida” brīvprātīgie, neraugoties uz problēmām, turpina pildīt misiju — gādāt un cīnīties par bezsaimnieku kaķu labklājību

Aizkraukles dzīvnieku aizsardzības biedrībā “Felida” notika dzīvnieku draugu tikšanās. Sanākušie pārrunāja aktualitātes, dalījās pieredzē un jaunās idejās, kā efektīvāk un labāk pildīt savu misiju — gādāt par bezsaimnieku kaķiem un apturēt nekontrolētu dzīvnieku vairošanos.
Ingars Neija jau piecus gadus ir dzīvnieku aizsardzības biedrības “Felida” valdes priekšsēdētājs. Viņš stāstīja, ka joprojām rodas pārpratumi, ka cilvēki biedrību jauc ar patversmi: “Mēs esam bezpeļņas organizācija, kas pastāv uz ziedojumu pamata. Tos izmantojam bezsaimnieku dzīvnieku, pamatā mūsu profils ir tieši kaķi, uzturēšanai, glābšanai un nekontrolētas vairošanās ierobežošanai Aizkraukles pilsētā.”
Brīvprātīgie uztur desmit āra kaķu barošanas vietas, smagākos vai īpašos gadījumos kaķi nonāk arī telpās. Biedrības “Felida” apdzīvotajās telpās iekārtotas istabas dažādu vecumu kaķiem. Tāpat ir tā saucamais karantīnas bloks, kurā dzīvnieki tiek turēti pārbaudes laikā, saslimšanas gadījumos vai pēc operācijām, piemēram, sterilizācijas. Kaķu skaits telpās nemitīgi mainās — kādam paveicas, un dzīvnieku adoptē, regulāri klāt nāk arī jauni iemītnieki. Pasākuma dienā “Felidas” telpās uzturējās 66 kaķi, vienam dzīvniekam tā bija pēdējā diena — kāda kaķene bija iekritusi sirdī jaunajiem saimniekiem, kas viņu aizvadītajā piektdienā aizveda uz jaunajām mājām.
Lai informētu par aktualitātēm un jaunumiem, biedrība aktīvi izmanto dažādas sociālās platformas. Šobrīd tiek atjaunota “Felidas” mājaslapa, kurai nesen notika kiberuzbrukums, kā rezultātā liela daļa informācijas ir zaudēta.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.