Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Bērnības dienu nedarbus neatklāj

Tālrunis karst no zvanītāju laba vēlējumiem
Saņemot radu un draugu apsveikumus, šonedēļ 59. dzimšanas dienu atzīmēja klintainiete Vija Miķelsone. Daudziem viņas vārds saistās profesiju — matemātikas skolotāja, taču tā ir tikai viena jubilāres personības šķautne.
Blēņdare ar darba tikumu
Vija uzauga Koknesē, kā pati saka, Lubānu ģimenē, kas ir viņas meitas uzvārds. Skolas gaitas viņa sāka Bebros. Pēc 4. klases izglītību turpināja iegūt Kokneses vidusskolā. Nokļūšana turp un atpakaļ bija pamatīgs izaicinājums. Skolu un mājas šķīra tālāks ceļš, tādēļ ikdienā meitene palika nakšņot skolas internātā. Vija uzauga ar diviem vecākajiem brāļiem. Viens brālis jau aizsaulē, otrs, Jānis, ar dzīvesbiedri par mājām sauc Rīterus. Bērnībā, kā jau tolaik pienācās, iemācīts darba tikums. Vija smej, ka bijusi blēņdare, taču nedarbus, kā jau tas dāmai pieklājas, neizpauž.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.