Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Bebros labiekārtošana turpinās

Viens no aktuālākajiem jautājumiem bija par ceļu no Bormaņiem līdz Vecbebriem. Andris Zālītis atbildēja īsi un konkrēti, ka ceļš tiek projektēts atbilstoši projektēšanas standartiem, oficiāls saskaņojums pašvaldībā gan pagaidām nav bijis, bet viss ir procesā. Tika noskaidrots, ka šis ceļa posms tiks atjaunots no Bormaņiem līdz Vecbebru doktorātam, kas nozīmē, ka aptuveni puskilometru garais ceļa posms, kas ir no doktorāta līdz nesen atjaunotajam ceļam Vecbebri — Irši paliks nemainīgi slikts.
Tāpat aktuāls jautājums bebrēniešiem bija par novērošanas kamerām, kas izvietotas vairākās vietās Vecbebru centrā. Tās uzstādītas, lai mazinātu automašīnu nemierus un neapdraudētu līdzcilvēku drošību, taču, neskatoties uz to, izdarības turpinās. Uz iedzīvotāju pārmetumiem tika saņemta atbilde, ka kameru ierakstus neviens pašvaldības pārstāvis nevēro visu diennakti, kameru ieraksti tiek pārskatīti, ja tiek saņemta kāda sūdzība. Pakalpojumu centra vadītāja Jolanta Mašinska aicināja iedzīvotājus būt vērīgiem un ziņot par pārkāpumiem, piefiksējot konkrētu datumu, vietu un aptuveno laiku.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.