Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Bauda rabarberu našķus. Noslēguma pasākumā pulcējas senioru biedrības “Askrāde” dalībnieki

Ivetas Skabas foto

Maija pēdējā dienā sezonas noslēguma pasākums pulcēja Aizkraukles senioru biedrības “Askrāde” dalībniekus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biedrības vadītāja Ērika Dāldere nedaudz ieskicēja paveikto aizvadītajā sezonā. Regulāri notiek nodarbības vingrošanā un dejošanā. Citādā ievirzē aizritējušas rokdarbu pulciņa nodarbības — sagatavojot materiālus un pinot aizsargtīklus Ukrainas aizstāvjiem. Svinēti arī svētki, vairākas tikšanās aizritējušas dārza draugiem, un aizsākta jauna tradīcija — galda spēļu pēcpusdiena. Kā atzina biedrības vadītāja, gribētos, lai pilsētas un pagasta seniori būtu aktīvāki un vairāk iesaistītos biedrības darbā.

Pasākuma dalībniekiem bija iespēja tikties ar pilsētas labiekārtošanas speciālisti Inesi Rupenheiti-Skreransku. Viņa atbildēja uz senioru jautājumiem un pastāstīja, kā tiek plānoti un kopti pilsētas apstādījumi.

Ar jestrām dziesmām sanākušos iepriecināja senioru vokālā ansambļa “Maļinovij zvon” dziedātājas ar vadītāju Natāliju Juškeviču.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biedrības dāmas bija sarūpējušas arī cienastu. Visi našķi bija pagatavoti no rabarberiem. Nobaudīt varēja ne tikai tradicionālo plātsmaizi un dzērienu, bet arī pankūkas ar rabarberu sīrupu, ievārījumu, kēksu, vēja kūkas ar rabarberu pildījumu. Izrādās, rabarbers noder arī saļākiem ēdieniem — sanākušie varēja nogaršot rabarberu čatniju.

Lai arī sezona noslēgusies, seniori satiksies kopīgā ekskursijā pa Sēliju, kā arī ielīgos vasaras saulgriežus un varbūt redzēsies vēl kādā pasākumā. Bet jaunai sezonai kopā pulcēsies rudenī.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.