Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Barvedis” virzās uz priekšu

Konkurence nebiedē, tā drīzāk devusi stimulu darīt un strādāt radošāk
Arvien biežāk var pārliecināties, ka Latvijā ir daudz jaunu un aizrautīgu cilvēku, kuri rada interesantas un aizraujošas lietas. Tādi ir arī aizkrauklieši Rita un Jānis Tipaiņi ar savu atspirdzinošo dzērienu piedāvājumu. Viņu veidotais uzņēmums “Barvedis” pārliecinoši virzās uz priekšu.
Domas par sava uzņēmuma dibināšanu Ritai un Jānim jau bijušas iepriekš, vispirms mēģinājuši īstenot vairākas citas idejas. Kā viena no pirmajām bija iecere izveidot ierīci, kas aizstātu klasiskās parafīna kompreses bronhīta vai saaukstēšanās saslimšanu ārstēšanai mājas apstākļos. To atzinīgi novērtēja arī medicīnas darbinieki, bet zināšanu un laika trūkuma dēļ ideja palika tikai idejas statusā. Tolaik Jānis Ventspils Augstskolā apguva biznesa vadību, bet Rita Latvijas Lauksaimniecības universitātē — pārtikas produktu tehnoloģiju. Papildus tam bija domas sākt zefīra, želejas konfekšu, alus un pat konteineru māju ražošanu. Tomēr dažādu apsvērumu dēļ viņi netika līdz uzņēmuma atvēršanai.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.