Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Balvā zelta plāksne un liecība. Atjauno tradīciju par piekto klašu iesvētībām

ZELTA TITULS 12. klasei. Foto no jauniešu biedrības 

Aizvadīto gadu Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola noslēdza ar projekta “IKGV Zelta rudens” pēdējām aktivitātēm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visu semestri skolēni kopā ar saviem klašu kolektīviem cītīgi vāca punktus konkursam “Zelta klase 2023”. Skolēnu padome uzmanīgi sekoja līdzi, kā klases iesaistās viņu rīkotajās aktivitātēs, piemēram, vāc baterijas vai kopīgi rotā skolas egli, kā skolēniem veicas mācībās, konkursos un olimpiādēs. Ar papildu punktiem novērtēti tie, kuri aktīvi darbojas ārpus skolas, piedaloties jaunatnes aktivitātēs.

LĪDERI jaunāko klašu grupā — 2.a klase.

Cīņa bija sīva un ikviens varēja vēl decembrī “izrauties” vadībā, tomēr 1. — 6. klašu grupā “Zelta klases 2023” titulu stabili ieguva semestra sākuma līderi — 2.a klase ar audzinātāju Ļudu Strautnieci. Šis klases kolektīvs piedalījies visās skolēnu padomes aktivitātēs un citos konkursos, saņemot novērtējumu un balvas, par ko patiesi lepojamies! Otrs lielākais punktu skaits ir 3.b klases kolektīvam ar audzinātāju Baibu Višķeri, kuri sevi kā aktīvus dalībniekus ir pierādījuši vairākus gadus. Simpātiju balvu no skolēnu padomes ieguva 5.a klase un skolotāja Jevgēnija Zune. Šī klase ne tikai ieguvusi trešo lielāko punktu skaitu, bet arī izrādīja lielāko iniciatīvu dažādām aktivitātēm, atjaunoja skolā tradīciju par piekto klašu iesvētībām.

Savukārt 7. — 12. klašu grupā nepārspēti palika šī mācību gada absolventi — 12. klase ar klases audzinātāju Daci Skopāni. Viņiem cieši sekoja abas pārējās vidusskolas klases — 11. ar klases audzinātāju Ivaru Māliņu un 10. ar audzinātāju Evitu Užuli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Zelta klase 2023” titula ieguvējas balvās saņēma apliecinājumu par titulu — zelta plāksni, bet katrs skolēns — zelta liecību, semestri noslēdzot. Skolas administrācija viņiem dāvāja arī kliņģeri. Ar to vēl nebija gana. Skolēnu padomes projektu nodaļas meitenes parūpējās, lai zelta klasēm ir superīga svētku ballīte.

Otrie labākie saņēma simpātiju balvas no “Torņu saldumiem”.

Zelta klases titulu skolā būs iespējams iegūt arī nākamajos mācību gados. Savukārt mēs, jauniešu biedrība “SOLIS” esam gandarīti, ka bijām klāt, redzējām, dzirdējām, atbalstījām mūsu foršos jauniešus viņu ideju īstenošanā. Lai idejas dzimst un piepildās arī 2024. gadā! 

Autors: IEVA ŪTENA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.