Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Bailes var pārvarēt, tās uzvarot. Noteikti atgriezīsies uzņēmējdarbībā.

To, kāda ir koknesiete, šīs nedēļas jubilāre Evita Graudiņa, raksturo divi izteicieni, kas labi skan oriģinālvalodā — angliski. Vienu no tiem viņa pat ietetovējusi uz rokas. Angliski tas ir: “All good things are wild and free”, kas, aptuveni tulkots, nozīmē — visas labas lietas ir mežonīgas un brīvas. Otrs Evitu raksturojošais ir: “Face everything and rise” jeb stājies visam pretī un celies. Patiešām apbrīnas vērts ir Evitas līdz šim paveiktais — savos 30+ viņa paspējusi izstudēt divās augstskolās, teju pabeigt četru gadu garu būvgaldnieka apmācību, atvērusi savu uzņēmumu, izauklējusi dvīnīšus — Danielu un Amandu, kuriem šobrīd jau 10 gadu.

Pērn decembrī Evita no Kokneses pārcēlusies uz Smilteni. Tā kā viņas ikdienā ir daudz un ļoti dažādu aizraušanos, pārcelšanās nozīmēja aiziešanu no Kokneses amatierteātra. Par to viņa saka: sāpīgi, ļoti negribējās šķirties. Iespējams, ka par vienu jaunu aktrisi bagātāks kļūs Smiltenes amatierteātris. “Man patīk būt šajā vidē. Kā pati par sevi iesmeju — neesmu nekāda labā aktrise, bet nevaru bez radošās atmosfēras, atvērtajiem cilvēkiem, skatītāju uzmanības. Skaisti, kad redzu skatītāju acīs asaras vai dzirdu patiesus smieklus. Kokneses teātra režisore reti mani lika komēdijās, biežāk drāmās, lai gan lūdzos,” stāsta Evita.
Simtiem zaķu un citas mantas
Ikdienā gan drāmas viņas dzīvē daudz mazāk. Tajā joprojām ir viņas radītais zīmols “Pamanam” — simtiem zaķu un citu bērnu mantu, aksesuāru izgatavošana, kuru

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.