Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Bagāts tas, kuram pietiek!

Ziemassvētku vakarā 90. dzimšanas dienu atzīmēs jaunjelgaviete Laima Auziņa. Cienījama un mīlēta skolotāja, raženas saimes lielmāte. Sirmmāmuļa joprojām pārsteidz ar asu prātu, sarunas laikā runājot Ojāra Vācieša dzejoļus. Mundrumu deviņus gadu desmitus palīdzējis saglabāt allaž rosīgais dzīvesveids un pozitīvs skats uz dzīvi.
Laimas kundzes dzimtā puse ir Madonā, Grostonas pagastā, kas tagad zināms kā Aronas pagasts. “Mani kaitina, kā šos vārdus izrunā! Tur neviens tā nerunā,” jubilāre teic, ka pareizi šo apdzīvoto vietu nosaukumi būtu jāizrunā ar “uo”. Šeit dzīvoja un satikās Laimas vecāki. Abi nāca no lielām zemnieku ģimenēm, katram bija četri brāļi un divas māsas. Jubilāres tēvam darba gadi bija saistīti ar mežu, vēlāk strādājis arī kokapstrādes cehā. Mamma lielākoties bija mājsaimniece, izaudzināja trīs bērnus.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.