Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Autovadītāji “sacenšas” izdzertā alkohola daudzumā. Klintaines pagastā pie stūres 2,06, bet Sērenes pagastā – 3,15 promiļu reibumā

Ilustrācija veidota ar canva.com

7. septembrī Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Aizkrauklē kādai 1981. gadā dzimušai sievietei nozagts mobilais telefons “Samsung”, kā dēļ radīti materiālie zaudējumi 130 eiro apmērā. Par šo nodarījumu uzsākts kriminālprocess.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

8. septembrī Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Aizkraukles novadā, Mazzalves pagastā pēdējo trīs dienu laikā kādam 1967. gadā dzimušam vīrietim no viņa privātīpašuma teritorijā esošas saimniecības ēkas nozagti dažādi darba instrumenti, kā arī velosipēds. Zādzības dēļ radīti materiālie zaudējumi vairāk kā 7000 eiro apmērā. Par šo nodarījumu uzsākts kriminālprocess.

8. septembrī pulksten 18.30 Aizkraukles novadā, Sērenē pa ceļu Bauska – Aizkraukle kāds 1989. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Volkswagen”, būdams 3,15 promiles lielā alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Par šo pārkāpumu uzsākts kriminālprocess.

9. septembrī Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Aizkrauklē pie kāda dzīvojamā nama kāpņu telpas nozagts kādai 1991. gadā dzimušai sievietei piederošais portatīvais dators ar somu. Zādzības dēļ radīti materiālie zaudējumi 400 eiro apmērā. Par šo nodarījumu uzsākts kriminālprocess.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

10. septembrī Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Aizkrauklē no kādas pagrabtelpas laikā no 6. līdz 10. septembrim nozagts kādai 1972. gadā dzimušai sievietei piederošais velosipēds. Zādzības dēļ radīti materiālie zaudējumi 120 eiro apmērā. Par šo nodarījumu uzsākts kriminālprocess.

10. septembrī īsi pirms 17.00 Aizkraukles novadā, Klintaines pagastā kāds 1981. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Volvo”, būdams 2,06 promiles lielā alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Par šo pārkāpumu uzsākts kriminālprocess.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.