Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Autofani tiekas Iršos. Tēva diena kopsaimniecības “Līdums” mehāniskajās darbnīcās

Baibas Skabas foto

Tēva dienā, ko atzīmējām aizvadītajā svētdienā, interesants pasākums notika Iršu pagastā. Gan braukšus, gan kājām iršēnieši devās uz kādreizējās kopsaimniecības “Līdums” mehāniskajām darbnīcām, jo to teritorijā bija tikšanās vieta “Iršu autofaniem”. Sanāca diezgan kuplā skaitā, starp vietējiem cilvēkiem bija pamanāmi arī daži vietalvieši, bebrēnieši un koknesieši.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākums sākās ar bibliotēkas vadītājas Daces Greles lasītajām dzejas rindām, kuru galvenā doma, ka mums visiem tēta stiprajās rokās ir vislabāk.

Lai arī aktivitātes pēc nosaukumiem šķita ļoti vīrišķīgas, ja vien bija pa spēkam, piedalīties varēja visi — gan lieli un mazi puiši un meitenes. Kā pirmā bija atslēgu mešana riepās, tad tēti sacentās, kurš ātrāk noskries distanci ar saviem bērniņiem kukaragā, četri drosmīgi vīri nesa savas sievas. Komandas divu cilvēku sastāvā sacentās mašīnas riteņu nomaiņā. Intrigu sagādāja arī žiguļa vilkšana — kurš gan to izdarīs ātrāk? Šī aktivitāte likās saistoša gan dāmām, gan kungiem. Gan lieli, gan mazi sacentās arī skrūvju ātrumskrūvēšanā.

Taču dienas galvenais notikums bija tikšanās ar autobraucēju iršēnieti Daini Žvaginu un viņa ģimeni, kuri Iršos bija ieradušies ar saviem sporta auto. Pēc apsveicināšanās un sarunām sacensību dalībniekiem bija sagādāts pārsteigums — iespēja pavizināties ar sporta auto ierīkotajā trasītē. “Šī tikšanās bija svarīga gan autobraucējiem, gan iedzīvotājiem,” atzina pasākuma rīkotājs Dzintars Greļs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumu, kas aizritēja ļoti sirsnīgā atmosfērā, Dzintars Greļs noslēdza ar pateicību saviem domubiedriem un atbalstītājiem, starp kuriem arī Aizkraukles sporta centrs, un uzvarētāju apbalvošanu. Uzvarētāji saņēma piemiņas veltes, kādas līdz šim redzētas tikai Iršos. Vēl tikai konfeti salūts un piemiņas foto no šīs dienas, kurā pazuda laika izjūta un kura, palūkojoties uz iršēniešu priecīgajām sejām, bija izdevusies “par visiem 100”!

Baibas Skabas foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.