Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Auto tirdzniecība Latvijā kopā ar Motorfy

Mūsu valstī jau sen automašīna nav nekāda luksusa prece. Tā ir ieguvusi pavisam citu nozīmi. Daudziem automašīna kļuvusi par ikdienas nepieciešamību un pat par darba instrumentu, kas atsevišķās nozarēs nes arī peļņu.

Vērtējot kopējās tendences, Latvijas iedzīvotāji savām ikdienas vajadzībām izvēlas mazlietotas un lietotas automašīnas, kas arī sastāda lielāko auto tirgus daļu pie mums Latvijā. Tas saistīts gan ar to kādas ir auto uzturēšanas izmaksas, gan, protams, arī ar katra iedzīvotāja finansiālajām iespējām iegādāties jaunas automašīnas.

Arvien lielāku popularitāti, šajā tehnoloģiski attīstītajā laikā, kad daudzas nozares, tostarp arī auto tirdzniecība Latvijā, tiek piedāvāta internetā, svarīgi atrast uzticamu tirdzniecības platformu, kurā aplūkot un izvēlēties savu jauno spēkratu. Tādas platformas ir vairākas, tomēr Motorfy sevi ir pieteikusi ar īpašu funkcionalitāti. Kā klientu ērtībai apkopoti licencētie auto tirgotāji un autoplači no visas Latvijas. Ērti ir tas, ka ne tikai lietoti auto, bet arī mazlietotas automašīnas un pat jaunas, ir iedalītas pēc kategorijām un tādiem parametriem kā:

  • automašīnas marka un modelis,
  • virsbūves tips,
  • izlaiduma gads
  • degvielas veids un citi parametri.

Tā pat ir padomāts arī, lai būtu iespēja katram atrast sev tuvāko tirdzniecības vietu, kur pieejams konkrētās markas un modeļa spēkrats. Katrs auto placis saviem klientiem spēj nodrošināt pilnu servisu – sākumā spēkrata vizuālā apskatīšana, tad testa brauciens un noslēgumā arī paša pirkuma noformēšana.

Salīdzinoši bieži, cilvēkiem, iespējas pirkt auto ir ierobežotas un to ietekmē nepietiekams finansējums. Neskatoties uz to, ka šajā platformā ir transporta līdzekļi ļoti plašā cenu amplitūdā un katrs var atrast savam maciņam atbilstošāko, pastāv arī iespējas saņemt papildus finansējumu, kas var būt kā autokredīts tā arī autolīzings.

Neskatoties uz to ka lietotu auto tirdzniecība internetā tiek piedāvāta ļoti plaši, pievērsiet uzmanību arī tam, cik kvalitatīvi un kādā daudzumā tiek pasniegta informācija par katru spēkratu. Tas noteikti norādīs uz tirgotāja uzticamību un kompetenci. Tā pat dažādus padomus kā arī vērtīgus ieteikumus, iespējams atrast auto forums sadaļā. Un neaizmirstiet pirms katra pirkuma pārliecināties par transportlīdzekļa tehnisko stāvokli, lai pirkums būtu pēc iespējas maksimāli drošs neskatoties uz to, ka vienmēr Jums ir iespēja atgriezties pie pārdevēja pēc padoma.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.