Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Auto bez pirmās iemaksas – vai iespējams?

Ne visi var atļauties nopirkt jaunu vai mazlietotu auto tikai no saviem iekrājumiem. Tas vienlīdz attiecas gan uz uzņēmumiem, gan privātpersonām. Arī auto līzings bez pirmās iemaksas tiek piešķirts aizvien retāk. Lai pārliecinātos par klientu maksātspēju un gatavību pildīt saistības, bankas un līzinga devēji, lielākoties, prasa nodrošināt vismaz 10% līdzfinansējumu.

Vai ir iespējams iegūt lietošanā auto bez pirmās iemaksas? Jā!

Nomas auto var būt izdevīgāks par savējo

Pilna servisa auto noma ir pakalpojums, kura ietvaros uzņēmums var nodot klientam automašīnu bez pirmās iemaksas. Tas automātiski atbrīvo no nepieciešamības novirzīt automašīnai lielāku naudas summu. Tāpat auto ilgtermiņa īre mēdz būt finansiāli izdevīgāka nekā auto līzings.

Kā auto īre var būt izdevīgāka par personīgo auto?

Pirmkārt, izīrētājs uzņemas visas rūpes par auto tehnisko stāvokli (apkopes, remonts, apdrošināšana, riepu maiņa). Jums vairs nebūs jāuztraucas par auto bojājumiem, sliktiem ceļiem vai, kad beidzas OCTA termiņš. Vairs nebūs jāstreso par auto nebūšanām un atliks laiks citām lietām.

Otrkārt, ja auto saplīst, jūs uzreiz lietošanā saņemat citu automašīnu. Tas negadās bieži, bet auto tehniskie bojājumi var novest pie tās dīkstāves. Situācija vēl vairāk pasliktinās, ja servisā ir rindas, ir jāgaida detaļas vai par remontu tiek prasīta nesamērīgi liela naudas summa. Ar nomas auto šādas problēmas jums nekad nebūs, jo SIA “Mobire Latvija” bez liekiem jautājumiem paņems automašīnu remontā un iedos jums vietā citu transportlīdzekli.

Treškārt, par auto nomu ir jāmaksā fiksēts ikmēneša rēķins. Izmaksas ir nemainīgas visā līguma darbības termiņā, kas ir īpaši būtiski pašreizējos apstākļos, kad cenas precēm un pakalpojumiem strauji palielinās. Gada inflācijai pārsniedzot 10%, aizvien vairāk cilvēki aizdomājas par nepieciešamību ieguldīt līdzekļus, lai tos nezaudētu. Līguma noslēgšana par auto īri uz nemainīgiem nosacījumiem uz laiku līdz 5 gadiem nodrošina, ka varēsiet droši plānot savu budžetu un naudas plūsmu.

Ceturkārt, līguma termiņa beigās jūs varat noslēgt jaunu līgumu un vecā auto vietā saņemsiet jaunu automašīnu. Klientiem, kuri vēlas transportlīdzekli atpirkt vēlams par to paziņot jau līguma slēgšanas brīdī.

Nezini, kuru auto izvēlēties? “Mobire” mājaslapā ir plašs nomas auto piedāvājums – https://mobire.lv/ Ja neatrodat kāroto auto, atrakstiet mums savas vēlmes un piemeklēsim jums labāko variantu.

Ar nomas auto drīkst braukt bez saskaņošanas pa visu Baltiju. Par došanos tālāk vispirms ir jāsaņem saskaņojums no iznomātāja.

Ilgtermiņa noma – īpaši izdevīga uzņēmumiem

Biznesā laiks ir nauda un mobilitāte palīdz ietaupīt laiku. Izvēloties pilna servisa nomas pakalpojumus (termiņš 12 – 60 mēneši), uzņēmumi uztic visas rūpes par autoparku SIA “Mobire Latvija”. Maksājot katru mēnesi fiksētu summu, tiek iegūta pārliecība, ka automašīnas būs uzticamas, preces un pakalpojumi varēs tikt nogādāti pareizajā laikā un klienti būs apmierināti.

Auto vienmēr būs darba kārtībā, bet tajās retajās reizēs, kad atgadīsies, kas neparedzēts, aizvietosim jūsu auto ar citu automašīnu. Plašāku informāciju par piedāvājumu un tā nosacījumiem, meklējiet SIA “Mobire Latvija” mājaslapā (mobire.lv).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.