Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aug spēcīga jaunā zemessargu maiņa

UZVARĒTĀJI Pļaviņu jaunsargi — Patrīcija Zepa (no labās), Luīza Jakovļeva, Raimonds Zeps, Lauris Ozols, Armands Svencis un Jānis Orlovs.

Vietalvas pagasta sporta un atpūtas kompleksā “Mailes” aizvadītas zemessargu un jaunsargu sporta spēles. Zemessardzes 55. bataljona 2. rota, kuras pamats ir Pļaviņās, tās rīkoja jau 20. gadu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensībās piedalījās četras komandas — divas zemessargu un divas jaunsargu, kuras sacentās par sporta spēļu ceļojošo kausu, ko 2003. gadā izgatavoja zemessargs Egons Vītols. Pasākumu atklāja majors Edgars Reinicāns no Zemessardzes 55. bataljona.

GODA PJEDESTĀLU noslēdza jaunieši no Vecbebriem — Maija Zeilāne (no labās), Paula Zeilāne, Everita Avotiņa, Signe Jātniece un Kristians Soņi.

Sporta spēlēs dalībnieki startēja dažādās disciplīnās. Jau tradicionāli tās sākās ar orientēšanos “Maiļu” apkārtnē. Notika arī volejbola sacensības, imitējot tās kara hospitāļa apstākļos, kad spēlētājiem ir dažādas “traumas”. Savukārt militārajā stafetē bija izturības pārbaudījums komandas sastāvā, pārvarot ūdens un citus šķēršļus, startējot ķiverēs un bruņu vestēs, kā arī improvizētās nestuvēs evakuējot ievainoto. Dalībniekiem bija iespēja startēt individuālajās sacensībās, plaša programma bija bērniem.

Pieredzējušie zemessargi atzina, ka aug jaunā maiņa — bērni izauguši un fiziskajās aktivitātēs pārspēj vecākus. Tam pierādījums arī tas, ka 1. vietu kopvērtējumā ieguva jaunsargu komanda no Pļaviņām, 2. vietā atstājot zemessargus, 3. vietā — jaunsargu komanda no Vecbebriem. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.