Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Atzīst pārsteidzību un izstrādā pasta pakalpojumu sniegšanas vietu tīklu

Satiksmes ministrs Kaspars Briškens atzina, ka pasta nodaļu reorganizācijas plāns tiešām bijis pārsteidzīgs un pietrūcis komunikācijas ar iesaistītajām pusēm. Tagad iepriekš pieļautās kļūdas tiek labotas. “Protams, pastam ir jāiet līdzi laikam un jāmodernizējas, taču tas nenozīmē, ka var aizmirst par cilvēku un pakalpojumu nepārtrauktību. Svarīgi saprast, ka šī pakalpojuma pieejamības mēraukla ir nevis modernais digitāli adaptēties spējīgais jaunietis kādā no lielajām pilsētām, bet gan seniors austrumu pierobežā, kurš līdz šim ir saņēmis pasta nodaļā sev svarīgus pakalpojumus. Tāpēc pasta attīstības foruma galvenā diskusija bija tieši par to, kā, ejot līdzi laikam, nodrošināt pakalpojumu nepārtrauktību ar pēc iespējas ērtāku pieejamību visām sabiedrības grupām. Domāju, ka šī tikšanās un sarunas ir labs pirmais solis jaunas pasta attīstības stratēģijas izveidē jau tuvākajā laikā,” sacīja ministrs.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.