Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Atzīst divīzijas līderu pārākumu

Aizkraukles novada sporta centrā kārtējo Latvijas florbola čempionāta pirmās divīzijas spēli U14 grupā aizvadīja pašmāju vienība “Aizkraukles NSS”.

Puiši ar ievērojamu punktu zaudējumu 2:11 atzina komandas “FS Masters/Ulbroka Black” pārākumu.
Kopš spēles pirmajām sekundēm bija skaidrs, ka aizkraukliešiem mačs izvērtīsies smags. Puišiem lielākoties nācās spēlēt savā aizsardzības zonā. Pirmajos divos periodos viesi iesita sešus vārtus, noslēdzošajā — piecus.
Aizkraukliešiem izdevās realizēt divus uzbrukumus. Mača pirmajās 14 minūtēs precīzs bija Kristers Spodris, savukārt otrajā periodā vārtus iesita Māris Znatnajs. Desmit komandu konkurencē aizkrauklieši šobrīd ieņem 9. pozīciju. Tas gan pārsteigumu neraisa, jo florbolisti sacenšas spēcīgāko komandu divīzijā, kurā šogad izaicinājumu netrūks.
Arī nākamo spēli vienība aizvadīs mājas laukumā. 6. novembrī aizkraukliešiem pretī stāsies vienības “Bauskas BJSS” spēlētāji.