Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Atkāpušies divi “Autotransporta direkcijas” valdes locekļi

Kristināns Godiņš (no kreisās) un Modris Jaunups.

Šodien, 21.aprīlī, Satiksmes ministrija (SM) pieņēma VSIA “Autotransporta direkcija” (ATD) valdes rosināto atkāpšanos un vienojās par tiesisko attiecību pārtraukšanu ar valdes priekšsēdētāju Kristiānu Godiņu un valdes locekli Modri Jaunupu. ATD darbības nodrošināšanai SM no 22. aprīļa ir iecēlusi uzņēmuma pagaidu valdi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“SM vadības vārdā vēlos pateikties ATD valdei par ilggadēju godprātīgu darbu un ieguldījumu sabiedriskā transporta nozares attīstībā. Kristiāna Godiņa vadībā ir īstenota ATD darbības optimizācija, uzlabojot darbu ar klientiem, nodrošināta pasažieru pārvadājumu darbības koordinācija un efektīva darbība Covid pandēmijas laikā. Kā nozīmīgu veikumu vēlos atzīmēt ATD vadības īstenotās izmaiņas reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumu jomā, ar mērķi nodrošināt pasažieru pārvadājumus visā valsts teritorijā ar ērtiem, videi draudzīgākiem un mūsdienu prasībām atbilstošiem autobusiem, tostarp arī attiecībā uz pasažieriem ar īpašām vajadzībām. Tāpat pozitīvi vērtējama uzsāktā reģionālā sabiedriskā transporta maršrutu tīklu optimizācija. Papildus pamatfunkcijām ATD ir uzticēts un tiek īstenots bezemsijas elektrovilcienu iepirkums, kas Latvijā ir pilnīgi jauns virziens un liels izaicinājums,” saka Ligita Austrupe, Satiksmes ministrijas valsts sekretāres vietniece.

Lai nodrošinātu uzņēmuma darbības un stratēģiski nozīmīgu projektu īstenošanas nepārtrauktību, par ATD pagaidu valdes priekšsēdētāju iecelts Artūrs Caune, savukārt par pagaidu valdes locekli – Svetlanu Mjakuškinu.

Artūrs Caune pašreiz pilda SIA “Eiropas Dzelzceļa līnijas” Attīstības direktora amata pienākumus, bet pirms tam uzņēmumā bijis valdes loceklis. Tāpat Caunem ir pieredze AS “RB Rail” tehniskās attīstības un ekspluatācijas stratēģiju un finansējuma piesaistes jautājumos. Savukārt ATD pagaidu valdes locekle Svetlana Mjakuškina ir pašreizējā Būvniecības valsts kontroles biroja direktore.

Tuvākajā laikā uz ATD valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa amatiem tiks izsludināts atklāts konkurss.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.