Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Atsāk adījumu akciju Ukrainas aizstāvju atbalstam

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Publicitātes foto

Biedrība “Tavi draugi” sadarbībā ar “Latvijas pastu” un biedrību “Mēs Iecavai” atsāk akciju “Adījumi Ukrainas atbalstam”, lai, tuvojoties aukstajam un drēgnajam laikam, turpinātu sniegt tik nepieciešamo palīdzību Ukrainas karavīriem frontē.

Aicinām Latvijas iedzīvotājus ziedot visa veida un izmēra adījumus – īpaši nepieciešami silti cimdi, šalles, cepures un zeķes. Adījumus līdz 2024. gada 1. februārim bez maksas iespējams nodot visās “Latvijas pasta” nodaļās.

Kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā šī jau ir ceturtā akcija “Adījumi Ukrainas atbalstam”, kas ar biedrību “Mēs Iecavai” un “Tavi draugi” iniciatīvu norisināsies trīs mēnešu garumā. Tuvojoties ziemai, nepieciešamība pēc siltiem adījumiem, īpaši karavīriem frontē, pieaug, tāpēc arī šajā akcijā aicinām adīt visa veida izmēru cimdus, šalles, cepures un zeķes tieši pieaugušajiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Liels paldies ikvienam, kurš iesaistās un iesaistīsies akcijā! Tas ir veids, kā varam paust atbalstu un sniegt praktisku iespēju karavīriem sasildīties – tuvojas ziema, aukstais laiks frontē ir ļoti skaudrs, tāpēc ikkatrs adījums tiek novērtēts un ir ļoti gaidīts.

Pēdējā no akcijām noritēja no 2023. gada februāra līdz martam. Latvijas iedzīvotāji akcijas laikā ziedoja un pasta nodaļās nodeva 9600 kilogramu adījumu, kurus biedrība “Tavi draugi” sašķiroja un nogādāja Ukrainas iedzīvotājiem. 

Autors: Beāte Bēvalde, biedrības “Tavi draugi” pārstāve

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.