Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Atlaides autobusos Aizkraukles pensionāriem saglabāsies

Pēc “Staburaga” 28. jūnija numurā publicētā raksta “Aizkraukles reģionā cits pasažieru pārvadātājs” saņēmām vairākus zvanus no Aizkraukles novada pensionāriem ar jautājumu: vai no 1. jūlija, “Liepājas autobusu parkam” nomainot līdzšinējo uzņēmumu “CATA”, viņiem saglabāsies braukšanas atlaides?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizkraukles novada pašvaldības izpilddirektors Uldis Riekstiņš teic, ka runājis ar “Liepājas autobusa parka” pārstāvjiem par šo jautājumu. Saņēmis atbildi, ka atlaižu karšu sistēma ir pieslēgta kases aparātiem autobusos un problēmām ar to nolasīšanu, līdz ar to atlaižu fiksēšanu, nevajadzētu būt.

Otra problēma, kas aktuāla kļūs, tuvojoties jaunajam mācību gadam, ir skolēnu pārvadājumi. Šo jautājumu paredzēts pie kopēja sarunu galda risināt vēlāk.

Izpilddirektors stāsta, ka jūnija beigās Aizkrauklē jau bija jaunā pārvadātāja autobusi un ir gatavi 1. jūlijā visiem plānotajiem maršrutiem.

Māris Ārbergs, “Liepājas autobusu parka” valdes loceklis, arī lūdzis pašvaldību viņu personīgi informēt par problēmām, ja tādas radīsies saistībā ar pasažieru pārvadājumiem. Viņš arī “Staburagam” apliecināja, ka visi reisi, kas veikti līdz šim, tiks izpildīti arī turpmāk, tajā skaitā agri rītā. Aktuālajai informācijai, tajā skaitā par izmaiņām reisu grafikā, visērtāk sekot līdzi mājaslapā 1188.lv/satiksme. Tajā redzama operatīvā informācija, kas ņemta no Autotransporta direkcijas, kas savukārt ir šo reisu pasūtītāja.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.