Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Atkritumu, arī riepu, savākšana jāpadara ērtāka

Kas veicinātu nolietoto riepu aktīvāku savākšanu un nodošanu, lai tās nemētājas pa grāvjiem, mežiem, servisu un garāžu pagalmiem un nepiesārņotu vidi? Dažas reizes gadā tiek rīkotas akcijas, kuru laikā riepas var nodot bez maksas, taču tas neatrisina problēmu.
LAIMA KUBLIŅA,
SIA “Zaļā josta” mārketinga vadītāja
— Vispirms ir jāveicina sabiedrības izpratne par to, ka nolietotas riepas ir videi kaitīgi atkritumi, kuri ir jānogādā specializētos pieņemšanas punktos. Tas noteikti samazinātu nezināšanas vai izpratnes trūkuma dēļ vidē nonākušo riepu apjomu. Diemžēl joprojām ne visi to apzinās. Mēs strādājam ar medijiem, gatavojot informatīvas publikācijas presē, gan rīkojam izglītojošas akcijas. Noteikti varu apgalvot, ka ar katru gadu sabiedrības vides apziņas līmenis aug. Bet vēl ir tāls ceļš

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.