Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Atbrīvo kolhoza noliktavu no salijuša cementa. “Ērberģietes” svin pilngadību.

foto no biedrības facebook lapas.

2001. gada oktobrī tika dibināta biedrība “Ērberģietes”, kura aktīvi darbojas jau 21 gadu. Šogad, pateicoties Aizkraukles novada pašvaldības atbalstam, “Ērberģietes” svinēja savu pilngadību, atskatoties uz pēdējā gadā paveikto.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ērberģietes” ir izglītojušās, pieaicinot Latvijā pazīstamus dažādu profesiju pārstāvjus, tikušās dažādās meistarklasēs, tradicionāli Ērberģes sporta svētkos arī šovasar atraktīvi vadīja sportiskās aktivitātes bērniem, visas vasaras garumā iesaistījās Aizkraukles rajona partnerības projektā “Sadarbības tilts pār Daugavu”, gūstot pieredzi braucienos pa novada apvienībām un kaimiņnovadiem un tiekoties tur ar aktīvākajām NVO, realizēja kopienas un apkārtējo pagastu ļaudis priecējošo skanīgo projektu “Mūzikas maratons Ērberģes muižā”, kurā notika četri lieliski Latvijā iecienītu mūziķu koncerti. “Ērberģietes” veido savu kopienu par Viedo ciemu un ir guvušas apliecinājumu, ka ir ceļā uz to. Pie saviem labajiem darbiem šogad “Ērberģietes” pieskaita arī saadīto zeķu sūtījumu Ukrainas karavīriem. Ar Aizkraukles pašvaldības finansējumu “Ērberģietes” sākušas tējas namiņa izveidi Ērberģes muižas teritorijā, atbrīvojot kādreizējo kolhoza cementa noliktavu no salijušā cementa un sapņojot par tās pozitīvajām pārvērtībām nākamo projektu rezultātā.

4. novembrī pagasta zālē pasākumā ““Ērberģietes” svin pilngadību” dāmas nebija vienas. Uz saietu atnāca arī citi pagasta aktīvie cilvēki.

Kopā pie kafijas tases nevalstiskās organizācijas pārstāves ne tikai atskatījās uz šogad paveikto, bet arī ar prieku savās rindās uzņēma jaunas biedres un kopā veidoja ieskatu nākamajā gadā darāmajos darbos.

Žanna Miezīte, biedrības pārstāve

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.