Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Arina Kuročkina — ar tautas dejām sirdī un uz skatuves 17 gadus

Arina Kuročkina mācās Latvijas Kultūras akadēmijas otrajā kursā par deju skolotāju, specializācija — latviešu deja. Septiņus gadus viņa ir repetitore Aizkraukles kultūras centra jauniešu deju kolektīvā “Zeļļi”, strādā ar bērnu deju kolektīva “Aizkrauklēni” mazāko dejotāju grupām. Latviešu tautasdejas ir viņas lielākā kaislība. Un kā gan citādāk, ja ar tām “uz tu” aizkraukliete ir kopš trīs gadu vecuma. Arina saka: “Skatuve neatlaiž, tā dzīvo manī!”
— Kad sākās tavas attiecības ar deju?
— Dejot sāku, kad vēl gāju bērnudārzā, tolaik ritmikas skolotāja Aizkraukles bērnudārzā “Zīlīte” bija Una Stakle. Tolaik bija tāds Aizkraukles informatīvais televīzijas kanāls, tajā ieraudzījām reklāmu, ka notiek uzņemšana bērnu tautasdeju kolektīvā. Man tad bija trīs gadi. Apmeklējām sapulci, mūs viss apmierināja, un kopš tā laika ar tautasdeju esmu nešķirama. Uzstājāmies daudzos pasākumos, pat lielveikala “IGA centrs” atklāšanā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.