Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ar katru reizi sniegums uzlabojas, spēles kļūst saturīgākas. Treneri strādā pareizā virzienā

VIENĪBAS “HK S&A” HANDBOLISTS Roberts Ozoliņš (pirmais no kreisās), traucējot Ogres komandas spēlētājam Tomam Lielajam. Aizsardzību stiprināja arī skrīverietis Jorens Jānis Glods. Gintas Grincēvičas foto.

Aizkraukles sporta centrā aizvadīta kārtējā Latvijas handbola virslīgas spēle, kurā pašmāju vienība “HK S&A” ar 28:40 piekāpās komandai “HK Ogre/ Hydrox”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lauris Rūtiņš, vienības “HK S&A” treneris, pēc spēles teica, ka veicies puslīdz normāli: “Ievērojām spēles disciplīnu, ar katru maču pieļaujam mazāk nepiespiesto kļūdu, kuras rodas nevis pretinieku, bet pašu vainas dēļ. Pretinieku komanda bija spēcīga, ar vairākiem leģionāriem sastāvā. Pirmā puslaika pēdējās minūtes nospēlējām visai švaki, nesametām savus metienus un nepaspējām atgriezties aizsardzībā, kas ļāva ogrēniešiem gūt vieglus punktus. Savu maksimumu laukumā neparādījām, bet ar katru reizi sniegums uzlabojas, spēles kļūst saturīgākas. Kvalitāte lēnām palielinās, jāsaprot, ka progress nenotiek vienā dienā, reizēm pat ar gadu nepietiek. Galvenais, ka progress ir redzams, tātad virzāmies pareizajā virzienā.”

Rezultatīvākais spēlētājs skrīveriešu rindās ar astoņiem vārtu guvumiem bija Mārtiņš Gailītis. Šobrīd skrīverietis rezultatīvāko spēlētāju tabulā ieņem augsto piekto vietu — četrās spēlēs iemesti 29 vārti.

Ogres komandas rindās sezonu aizvada skrīverietis Toms Lielais. Viņš bija savas komandas otrs rezultatīvākais vārtu guvējs — astoņi precīzi raidījumi. Vairāki Skrīveros augušie un skolojušies handbolisti tagad spēlē citos klubos. L. Rūtiņš šo sasniegumu slavē, sakot — ir labi, ka skrīverieši spēj izaudzināt spēlētājus ne tikai savai, bet arī citām komandām, tātad treneri strādā pareizā virzienā.