Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ar auto labi, bet ar velosipēdu pabraukt grūti

Vairākām Pļaviņu asfaltētajām ielām Kalna un Meža ielu rajonā apstrādāta virsma  ar bitumena un šķembu maisījumu. Ceļa kārtību tas uzlabo, bet iedzīvotāji ir neapmieri­nāti.
 Pļaviņiete Gaida Akmeņkalne stāsta, ka tagad pa šīm ielām grūti iet gan kājām, gan braukt ar velosipēdu. Tur, kur braucot automašīnas, viss jau esot daudzmaz pieblietējies, bet ielas malu klāj šķembu kārta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

 

— Ietvju šajās ielās nav, un pa ceļa vidu ne visu laiku var iet vai braukt, reiz knapi izvairījos no kritiena, kad ar velosipēdu braucu pa šķembu klājumu, — sašutusi ir pļaviņiete. 

Aizkraukles novada domes deputāts un bijušais Pļaviņu novada domes priekšsēdētāja vietnieks An­dris Ambainis skaidro, ka šos darbus veic, lai pasargātu asfaltu, kas šajās ielās savulaik ieklāts diezgan plānā kārtā un bojājas. Lai tas neturpinātos un nevajadzētu ieguldīt vairāk darba un līdzekļu bedru un plaisu lāpīšanai, daudzviet izvēlas veikt ielu asfaltēto virsmu vienkārtas apstrādi ar bitumena un šķembu maisījumu. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

— Tas ir arī lētākais un vienkāršākais remonta veids, nekā ieklāt jaunu asfalta kārtu, ko nevar uzreiz atļauties. Ja šos darbus tagad neveiktu, tad tuvākajā laikā vajadzētu intensīvi labot bedres, ko iepriekš pašvaldība jau sāka darīt netālu esošajā Blaumaņa ielā. Arī pārējās ielās asfalta segums kļuva arvien sliktāks, — stāsta Andris Ambainis.

Darbi šajās ielās vēl neesot pabeigti, un tuvākajā laikā paredzēts novākt liekās šķembas, kas nav pielipušas. Pirmajā gadā gan vēl jārēķinās ar negludumiem atsevišķās vietās, bet vēlāk segums izlīdzinās un nerada neērtības. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.