Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Apstiprinātas bērnudārzu vadītājas Pļaviņu apvienībā

JAUNĀS VADĪTĀJAS — Līga Ostrovska (pa kreisi) un Ieva Dreimane. Gintas Grincēvičas foto

No šī gada 1. februāra Pļaviņu apvienības pirmsskolas izglītības iestāde “Bērziņš” strādās kā patstāvīga iestāde, bet “Jumītis” turpmāk darbosies ar vienu filiāli “Zīļuks” Vietalvā. Aizkraukles novada domes sēdē vakar apstiprinātas abu iestāžu vadītājas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atdalīt iestādes rudenī rosināja “Jumīša” vadītāja pienākumu izpildītāja Līga Ostrovska, kura līdz tam vadīja filiāli “Bērziņš”. Pēc diskusijām pašvaldībā to atbalstīja. Kā informēja Aizkraukles novada pašvaldības izpilddirektors Uldis Riekstiņš, saistībā ar likumu, likvidējot vadītāja vietnieka štata vietu “Bērziņā”, kura pienākumus šobrīd pildīja Līga Ostrovska, darba devējam viņai jāpiedāvā līdzvērtīgs amats. Viņai piedāvāja vadīt jaunizveidoto pirmsskolas izglītības iestādi, kam darbiniece piekrita, un arī pašvaldības deputāti nobalsoja par viņas apstiprināšanu jaunajā amatā. Līdz ar to iestādē darbs turpināsies bez būtiskām izmaiņām un, kā atzina Līga Ostrovska, tas joprojām būs virzīts, lai ikviens bērns šajā iestādē būtu gaidīts un aprūpēts.

Savukārt “Jumītim” ar filiāli “Zīļuks” bija izsludināta pieteikšanās vakantajam vadītāja amatam. Sākotnēji pieteicās viena pretendente, bet pašvaldība pagarināja pieteikšanās termiņu, kurā saņemts arī Ievas Dreimanes pieteikums. Viņas kandidatūra arī izraudzīta un apstiprināta vadītāja amatam.

Iepazīstinot ar sevi, Ieva Dreimane domes sēdē atzina, ka līdz šim viņai nav pieredzes iestādes vadībā. Kā darbiniece viņa būs jaunienācēja novadā, jo līdzšinējais darbs bijis saistīts ar Jēkabpils novada pašvaldību kultūras un sporta jomā, bet pēdējo laiku viņa bijusi Dignājas pamatskolas pirmsskolas skolotāja un konsultante pirmsskolas jautājumos. Viņai ir pieredze arī iestādes budžeta veidošanā, bakalaura grāds vadības zinībās, un šobrīd viņa turpina studijas pirmsskolas izglītībā, kā arī papildinājusi zināšanas kursos izglītības jomā.

Ieva Dreimane atzina, ka šis darbs būs jauns izaicinājums, bet viņai patīk apgūt jaunas lietas, pilnveidot sevi un izvirzīt augstāku slieksni savai profesionālai darbībai. Tāpēc pieteikusies šim amatam un pateicas par doto uzticību. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.