Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Apstiprina amatā triju Aizkraukles novada skolu direktorus

JAUNIE SKOLU VADĪTĀJI. Turpmāk Aizkraukles pagasta sākumskolu vadīs Inese Kalnozola (no kreisās), Daudzeses pamatskolu — Simona Pužule, Andreja Upīša Skrīveru vidusskolu — Ieviņa Piļka.
Gunas Mikasenokas foto

Vadīs dzimtās puses skolu

Inese Kalnozola

Aizkraukles pagasta sākumskolu no 1. augusta vadīs sociālā pedagoģe Inese Kalnozola, kura līdz šim guvusi pieredzi šajā skolā un pirmsskolas izglītības iestādē “Zīlīte”, pirms tam — arī Valsts ieņēmumu dienesta Finanšu policijā un Valsts policijā. Inese Kalnozola absolvējusi Latvijas Universitāti, iegūstot sociālā pedagoga kvalifikāciju, savukārt pirms tam Latvijas Policijas akadēmijā ieguvusi maģistra grādu un 5. līmeņa jurista kvalifikāciju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Darbam jaunajā amatā viņa guvusi Aizkraukles pagasta sākumskolas kolēģu un vecāku atbalstu un ir gatava veltīt savus spēkus skolas tālākai attīstībai. Tā kā Aizkraukles pagasts ir Ineses Kalnozolas dzimtā puse, viss ir tuvs un pazīstams. Skolas kolektīvu viņa raksturo kā draudzīgu un sirsnīgu, ar kuru kopā var sasniegt daudz.

Saņem līdzšinējā direktora atbalstu

Simona Pužule

Daudzeses pamatskolas kolektīvu turpmāk vadīs šīs skolas absolvente Simona Pužule, viņa apstiprināta par šīs skolas dirketora pienākumu izpilditāju, jo vēl nav piecu gadu pieredzes vadošā darbā. Darbu viņa sāks 1. augustā. Simona ieguvusi augstāko pedagoģisko un mežsaimniecības izglītību un saņēmusi līdzšinējā skolas direktora Valda Puidas atbalstu jaunā darba veiksānai. Viņa vēlas turpināt darbu skolas vides sakārtošanā, tehniskā nodrošinājuma attīstībā, skolas kolektīva saliedēšanā un izaugsmē.

Pedagoģiskā pieredze 35 gadu garumā

Ieviņa Piļka

Andreja Upīša Skrīveru vidusskolas dirketora amatā apstiprināta Ieviņa Piļka, un viņa darbu sāks 1. augustā. Līdz šim bijusi Ogres sākumskolas direktora vietniece izglītības jomā, šīs skolas direktores pienākumu izpildītāja, sākumskolas skolotāja, iegūstot izpratni par izglītības sistēmas darbu no zemākā līdz augstākajam līmenim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ieviņa Piļka absolvējusi Liepājas Universitāti un Latvijas Universitātes maģistrantūru, iegūstot profesionālo maģistra grādu izglītības vadībā. Pavisam izglītības jomā viņai ir 35 gadu pedagoģiskā pieredze.

Ieviņa Piļka uzskata, ka sāks darbu ļoti labā skolā, kurā ir bagāts kultūras mantojums, spēcīgas tradīcijas un lieli sasniegumi. Vadīt šo skolu ir jauns dzīves izaicinājums.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.