Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Apkopo labākās logo idejas biedrībai “Solis” Koknesē

LABĀKĀ IDEJA — koknesietei Ievai Mindei. Foto no Kokneses jauniešu biedrības

Kokneses jauniešu biedrība turpina darbību ar jaunu nosaukumu —“SOLIS”. Mainījies arī logo, un aizvadītā gada nogalē bija izsludināts ideju konkurss tā izveidei. Izvērtētas un noteiktas labākās idejas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biedrības jaunā logo idejas, ietverot nosaukumu “Solis”, varēja iesniegt ikviens interesents. Tās bija aplūkojamas sociālajos tīklos, kur aicināja nobalsot par labāko variantu, ko izmantos jaunā logo izveidei. Biedrības valdes locekle Ieva Ūtēna informēja, ka, izvērtējot visus 28 darbus, par pamatu izraudzīta koknesietes Ievas Mindes ideja. Viņa no biedrības dāvanā saņēma Kokneses krūzīti, zemnieku saimniecības “Janavas” tēju un Kokneses sporta centra dāvanu karti 25 eiro vērtībā. Ievai bija arī lielākais atbalsts “Facebook” balsojumā, bet, ņemot vērā, ka viena balva jau piešķirta, tajā apbalvota Karīna Grīnvalde-Ozola, kura par savu veikumu saņēma otru lielāko balsojumu. Arī Karīnai balvā Kokneses krūzīte ar “Janavu” tēju un veikala “Centrs” dāvanu karte 25 eiro vērtībā.

“Instagram” lielāko balsojumu ieguva Alekša Krūmiņa veidotais logo, un viņam tiks labumu grozs ar termokrūzi, karsto dzērienu un dažādiem gardumiem 30 eiro vērtībā. Biedrības simpātiju balva konkursa jaunākajai dalībniecei vienpadsmitgadīgajai Anastasijai Kotovičai un Alinai Orlovai par logo, kas bija zīmēts ar roku.

Jauno logo ar Ievas ideju digitāli veidos dizainere Sabīne Līva Pētersone, un biedrība turpmāk to lietos kā savu pazīstamības zīmi. Logo izveide notiek saistībā ar projektu “Kokneses jauniešu biedrības atspēriens”, kas atbalstīts programmā “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ar mērķi veicināt biedrības pazīstamību, jauna tēla izveidi un saimnieciskās darbības attīstīšanu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.