Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Apgādājām visus ar visu”. Atmiņu pēcpusdienā tiekas bijušie kooperācijas darbinieki

Lai pakavētos atmiņās un atcerētos kopīgos darba gadus, Aizkraukles kultūras centra mazajā zālē pulcējās vairāki desmiti bijušo sagādes, ražošanas, tirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumu darbinieki, kurus vienoja savulaik plaši pārstāvētās patērētāju biedrības un to vienojošā Aizkraukles rajona patērētāju biedrību savienība.
Savus bijušos kolēģus un nozares darbiniekus kopā aicināja bijusī Aizkraukles rajona patērētāju biedrību savienības vadītāja Lilija Jančevska. “Ierosinājums satikties nāca no pašiem cilvēkiem. Šī gada sākumā dažādās situācijās sanāca tikties ar bijušajiem kooperācijas darbiniekiem un viņi jautāja — kāpēc mēs nevarētu satikties? Ideja nebija slikta, taču, tā kā pati dzīvoju Ķegumā, rosināju, lai šādu tikšanos rīko Aizkraukles kooperatīvā sabiedrība, kas joprojām turpina darboties. Tomēr beigās nolēmām mēģināt organizēt paši, un cilvēki bija ļoti priecīgi, atsaucīgi, vienīgi savu cienījamo gadu dēļ ne visiem bija iespēja mums pievienoties,” stāsta Lilija Jančevska. No tiem, ar kuriem izdevās sazināties, bet kuri nevarēja ierasties, pasākuma rīkotāji nodeva sirsnīgus sveicienus. “Telefonsarunās pakavējoties atmiņās par aizgājušajiem laikiem, kopā nostrādātajiem gadiem, sapratu, ka cilvēkiem šādas sanākšanas, kopābūšana ir ļoti svarīga,” saka pasākuma organizatore.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.