Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Apbalvo aktīvākos jauniešus. Ar muzikālu, sirsnīgu pasākumu noslēdz mācību gadu

Gintas Grincēvičas foto

Jauniešu iekārtotajā garāžiņā Aizkraukles novada Sociālā dienesta pagalmā aizvadīts sirsnīgs Aizkraukles novada Interešu izglītības centra mācību gada noslēguma pasākums. Centra bērni un jaunieši sniedza priekšnesumus, savukārt vadība ar balviņām pateicās aktīvākajiem jauniešiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Interešu izglītības centra kolektīvi pasākumā iepriecināja ar muzikāliem priekšnesumiem, bērni un jaunieši laiku kavēja dažādās aktivitātēs — spēlējot šahu un filcējot. Pēc koncerta izspēlēja “Kahoot” spēli, kurā jautājumi bija par un ap Interešu izglītības centru un tā skolotājiem.

Šogad pirmo reizi īpašus apliecinājumus par ģitārspēles apguvi pasniedza trīs jauniešiem — Melānijai Bočai, Raitim Radziņam un Anetei Linmeijerei. Jaunieši vismaz trīs gadus ģitārspēli apgūst pie Artūra Zemnieka.

Pasākuma noslēgumā atzinības izteica sešiem jauniešiem, kuri visa gada garumā izcēlās ar aktivitāti un iesaistīšanos centra dzīvē. Visu gadu jaunieši krāja punktus par savu līdzdalību dažādās jauniešu aktivitātēs. Punktus varēja nopelnīt, piedaloties pasākumos, vadot dažādas meistarklases, iesaistoties interešu klubiņos, nākot uzspēlēt biljardu, galda tenisu un dažādas galda spēles, kā arī vienkārši atnākot parunāties. Trīs jaunieši saņēma T kreklus ar Aizkraukles novada Interešu izglītības centra logo — Gabriels Ābols (81 punkts), Paula Šimanovska (84) un Alīna Daniela Orlova (107). Džemperus ar centra logo saņēma Krista Romanova (112), Anete Linmeijere (119), savukārt vislielāko aktivitāti šajā mācību gadā izrādīja Estere Migla (215). Šī tradīcija turpināsies arī nākamajā mācību gadā, sniedzot jauniešiem iespēju no jauna krāt punktus un piedalīties centra aktivitātēs. Pasākuma noslēgumā par tradīciju kļuvusi kopīga aukstās zupas ēšana. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.