Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Anna Bērziņa: Ar plašu sirdi īstajā vietā

Annu Bērziņu no Jaunjelgavas daudzi viņu zina kā Jaunjelgavas dienas centra bērniem un ģimenēm vadītāju. Tas ir darbs, kas ļauj izpausties viņas radošajai pusei. Darīt to, kas patīk, ir liela vērtība, taču jubilāre nedomā sēdēt uz vietas, plānos ir vēl daudzas virsotnes, ko iekarot.
Anna ir jaunjelgaviete kopš dzimšanas. Ģimene dzīvoja dzīvoklī, taču bieži meitēnu varēja sastapt vectēva lauku mājā, turpat netālu Jaunjelgavā. Annai ir divi vecāki brāļi un jaunāka māsa. “Ar vecāko brāli man ir 12 gadu starpība. Kad augu, viņš jau mācījās citur, tādēļ bieži viņu nesatiku. Otrs brālis, ar kuru man ir 10 gadu starpība, ļoti rūpējās par mani. Viņš vienmēr izdomāja interesantas aktivitātes, lai mani nodarbinātu — būvējām mājas no matračiem, spēlējām paslēpes. Mēs daudz laika pavadījām kopā. Brālis mani pieskatīja, kamēr mamma strādāja. Ar piecus gadus jaunāko māsu mēdzām dalīt mammas uzmanību. Tomēr arī māsās ir spēks! Kad jutām, ka mammai ir bēdīgs noskaņojums, ar māsu apvienojāmies kopīgās idejās, lai pārsteigtu un iepriecinātu. Mamma atzīst, ka mēs ar māsu tik līdzīgas, cik atšķirīgas. Kā bērnam man šķita, ka, pārdalot ābolu, māsai tiek lielākais gabals, kaut gan noteikti tas nebija ar nodomu, vienkārši man tā tolaik likās,” stāsta jubilāre.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.