Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Aktuālo notikumu virtuvē temperatūra nepazeminās

Viss turpinās — karš Ukrainā, inflācijas draudi, kovida uzvaras gājiens
Aizvadītajā nedēļā nevienā no aktuālākajiem negatīvajiem notikumiem, kuri mūs vajā jau mēnešiem ilgi, temperatūra nemazinājās — cik karsti bija, tik arī palika. Viss turpinās — karš Ukrainā, inflācijas draudi, kovida uzvaras gājiens. Ak, jā, piepulcējas jaunas aktualitātes saistībā ar vēlēšanām.
“Lursoft” apkopotie dati liecina, ka kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas reģistrēta 91 politiskā partija. Pašlaik Politisko partiju reģistrā atrodamas 69 partijas, taču no tām 14 sākts likvidācijas process. Visagrāk reģistrētās ir Latvijas Zemnieku savienība (ZZS) un Latvijas Zaļā partija (LZP). Abas partijas ir dibinātas 1990. gadā. Līdz šī gada pavasarim partijas darbojās kopīgi, taču LZP ārkārtas kongresā lēma izstāties no ZZS, pieņemot lēmumu 14. Saeimas vēlēšanās startēt no uzņēmēja Ulda Pīlēna biedrības veidotā apvienotā saraksta. Bet “zaļie” jau pārāk daudz neraud par šķiršanos, jo atkal noslēgta “laulība” ar mūža mīlestību — pirmdien, 18. jūlijā, preses konferencē ZZS līdzpriekšsēdētājs Armands Krauze paziņoja, ka ZZS kā Ministru prezidenta amata kandidātu izvirza Lembergu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.