Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

AKTUĀLĀKIE SLUDINĀJUMI AIZKRAUKLĒ PLATFORMĀ DALDER.LV

Latvijas mēroga inovācija e-reklāmas tirgū tagad pieejama arī Aizkrauklei. www.Dalder.lv ir daudzfunkcionālākais un modernākais sludinājumu portāls Latvijas mērogā. Platformas pamatā ir klasiski sludinājumi, kas jebkuram lietotājam būs vienmēr bez maksas.

E-platformai ir radīts vizuāli pievilcīgs dizains –tas ir ērts un vienkārši saprotams neskatoties uz savu daudzfunkcionalitāti, turklāt moderatoru komanda ir gatava sniegt bezmaksas konsultācijas par neskaidrībām portāla funkciju apgūšanā.

Būtiska platformas priekšrocība ir detalizēts un sīks administratīvs iedalījums jeb lokalizācija. Katram novadam, pagastam, katrai pilsētai ir savs reklāmas dēlis – tas nozīmē, ka visi sludinājumi Aizkrauklē ir atrodami vienuviet.

Uzsākt lietot Dalder.lv ir vienkārši

Visi Dalder.lv ievietotie sludinājumi paliek aktīvi un aktuāli līdz brīdim, kad lietotājs tos izdzēš. Turklāt jebkuram jau ievietotam sludinājumam var mainīt, uzlabot, koriģēt informāciju – tam saglabājas jebkuras mārketinga aktivitātes, kas tiek veiktas ar sludinājumu.

Detalizēti meklēšanas filtri un plaša datu bāze

Filtrēšana pēc pakalpojumu un visdaudzveidīgāko preču īpašībām ir Dalder.lv priekšrocība. Sameklēt nepieciešamo informāciju var ātri un efektīvi, izvēloties jau gatavus meklēšanas filtrus. Arī veidojot sludinājumu lietotājs var izvēlēties jau gatavus raksturlielumus. Perspektīvā, līdzīgi kā Wikipedia, plānota iespēja pašiem lietotājiem piedalīties meklēšanas filtru un datu bāzes pilnveidošanā. Šie filtri saglabājas un nav jāveido vai jāmeklē aizvien no jauna.

Ja platformā nevari atrast sev vajadzīgo informāciju, kādu sadaļu vai preču kategorijas, droši sazinies ar klientu apkalpošanas speciālistiem un iesaki savas idejas!

Unikāla iespēja izveidot savu mājaslapu

Ne katrs uzņēmējs var atļauties savu mājaslapu, lai gan tas ir ārkārtīgi svarīgi, lai uzturētu savu biznesu aktīvu digitālajā vidē. Aizkraukles uzņēmēji būs patīkami pārsteigti, uzzinot, ka dalder.lv piedāvā uz savas platformas izveidot bezmaksas mikro mājaslapu. Vairs nav nepieciešami ne finanšu, ne zināšanu resursi. Platformas moderatoru komanda ir gatava palīdzēt ar konsultācijām un ieteikumiem mārketinga aktivitāšu veicināšanai.


Aizkraukle ir viena no jaunākajām un rosīgākajām Latvijas pilsētām. Mūsdienīga mārketinga un uzņēmējdarbības vide ir ideāla, lai tajā ienāktu arī inovatīvas idejas. Bezmaksas reklāma Aizkraukles novadā Dalder.lv var izrādīties ilgi gaidītais atspēriena punkts – piereģistrējieties jau tagad un saņemiet 50 EUR dāvanā portāla maksas funkciju izmantošanai! 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.